Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 8. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

Link Mode – jest to sposób komunikacji online, który odkryjesz w trakcie wizyty w Guild Office w mieście Castel i umożliwia połączenie pomiędzy przyjaciółmi, którzy grają w Fantasy Life. Używaj Link Mode żeby obserwować swoich przyjaciół w grze i gratulować im, kiedy będą osiągać najlepsze wyniki.

Elementem dodatkowych funcji gry jest możliwość - przy pomocy sieci lokalnej czy multiplayera online - odkrywania świata Reveria nawet we trójkę. Online multiplayer zawiera specjalny czat, którego możesz używać podczas łowów lub odszukiwania cennych przedmiotów. Komunikacja z przyjaciółmi pomoże wam zgromadzić maksymalną ilość rzeczy oraz doświadczenie potrzebne do kontynuowania przygody – bez względu na to czy potrzebujesz pomocy w walce z przeciwnikiem czy w handlu drogocennymi przedmiotami w ramach Exchange Box.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, gra również wspiera funkcję StreetPass, zwróć więc uwagę na pozostałych graczy, którzy w grze pojawią się jako mieszkańcy Reverii po spotkaniu ze Street Pass. Jeśli w ten sposób zaprzyjaźnisz się z innymi mieszkańcami, możesz uzyskać dodatkowe przedmioty do gry. Możesz też uchwycić najważniejsze momenty w grze za pomocą funkcji Snapshot, która umożliwia wykonywanie screenshotów za pomocą przycisku START – czyli kolejny sposób przedstawienia swoich przygódy przyjaciołom.

Przygotuj się na epicką przygodę osadzoną w świecie pustyni, zaśnieżonych gór i pirackich zatok. RPG Fantasy Life zawiera dynamiczną symulację życia i ukazuje się w Europie już 26 września na konsole Nintendo 2DS i 3DS. Wypróbuj nowe funkcje online, Link Mode i grę kooperatywną. Odkrywaj świat Reveria sam lub wraz z przyjaciółmi.

Więcej informacji : http://www.nintendo.pl/fantasy-life/

oficjalny trailer: https://www.youtube.com/watch?v=KbU9Gyo2uuA&feature=youtu.be

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.