Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 12. 2017, gry, nowości, Switch
 

Od momentu, kiedy 16 czerwca tego roku ARMS trafiło do sprzedaży na Nintendo Switch, gra była sukcesywnie rozwijana poprzez aktualizacje dodające nowe postacie, areny i tryby zabawy. Dziś produkcja została zaktualizowana do wersji 5.0, w której pojawiła się zupełnie nowa Dr. Coyle, a liczba dostępnych grywalnych postaci wzrosła do 15. Pod koniec roku, 30 grudnia, rozpocznie się za to zupełnie nowe Party Crash, w którym zmierza się Master Mummy i Twintelle.

Znana jako „Odlotowa pani naukowiec”, Dr. Coyle jest kierowniczką Laboratoriów ARMS. Zafascynowana ARMS od czasów, kiedy była mała dziewczynką, Dr. Coyle zdecydowała się poświęcić całe swoje życie na badanie tego zjawiska. Jej plany i odkrycia nie są jakoś specjalnie złowieszcze: chce być po prostu najlepszą wojowniczką ARMS na świecie… nawet jeśli ma się to wiązać z przeprowadzaniem eksperymentów na sobie. Cały ten trud i cierpienie odejdą w zapomnienie, jeśli tylko uda jej się wygrać Mistrzostwa ARMS! Wraz z Dr. Coyle do gry dołączą trzy nowe ARMS: Lokjaw, Parabola i Brrchuk, idealne do mierzenia się z oponentami w tajnej placówce naukowej Dr.Coyle, [NAZWA USUNIĘTA].

Z innych wiadomości ze świata ARMS, trzecie wydarzenie z cyklu Party Crash rozpocznie się w sobotę, 30 grudnia, od godzinie 10:00. Staną w nim do walki potężny Master Mummy i królowa srebrnego ekranu, Twintelle. Sieciowe* wydarzenie rzuci graczy w wir walki w ciągle zmieniających się pojedynkach. Party Crash to nie jedyna nowość, która pojawiła się w ARMS po premierze: warto tu wspomnieć również o zbieraniu specjalnych odznak za wypełnianie konkretnych zadań, możliwości pełnej konfiguracji sterowania i przemapowania wszystkich przycisków, czy też zupełnie nowych ćwiczeniach treningowych.

Dla tych, którzy nie wiedzą co to Party Crash, poniżej znajduje się kilka najważniejszych informacji:

Czym jest Party Crash?

To limitowane czasowo wydarzenia sieciowe, które tymczasowo zastępują standardowy tryb Party Match. Fani ARMS z całego świata mogą wziąć w nim udział, stoczyć szybkie pojedynki i zdobyć punkty, dzięki którym wzrośnie ich poziom LAB (specjalny wskaźnik, pokazujący postęp gracza podczas wydarzenia). Po zakończeniu Party Crash każdy gracz, który wziął w nim udział zostanie nagrodzony wewnątrzgrową walutą i odznakami, adekwatnie do zdobytego przez nich poziomu LAB. To świetna okazja, aby zdobyć kilka wartościowych nagród!

Czym są „wyróżnieni bohaterowie”?

W każdym wydarzeniu z serii Party Crash mamy do czynienia z dwoma konkretnymi, postawionymi przeciwko sobie bohaterami. Grając nimi zdobywa się dodatkowe punkty, dzięki którym szybciej rośnie poziom LAB, a niektóre odznaki są zarezerwowane tylko dla osób wybierających właśnie te postacie. Co w sytuacji jeśli Twoja ulubiona postać nie jest wśród wyróżnionych w danym wydarzeniu? Nic nie szkodzi, wciąż możesz nią grać!

Kim są Master Mummy i Twintelle?

Otoczony tajemnicą i obwinięty bandażami Master Mummy to prawdziwy ponury dziwak. Z niecodziennie dopakowanym, jak na mumię, ciałem, ten zawodnik wagi ciężkiej bije jak mało kto i jako jedyny potrafi regenerować swoje życie podczas blokowania ciosów. Jedyne co o nim wiemy, to to, że pewnego dnia obudził się w mauzoleum, a teraz startuje w Mistrzostwach ARMS. Dziwna historia…

Gwiazda wielkiego formatu, celebrytka z pierwszych stron gazet. Przed Państwem: Twintelle. Nagrody akademii filmowej i fenomenalne oceny ról napływające z całego świata to dla niej za mało - zamarzył jej się najwyższy tytuł ARMS. Ma zamiar zdobyć go dzięki swoim srebrnym lokom, szybkim atakom i zdolnością spowalniania czasu podczas doładowanych ataków.

Kiedy odbędzie się kolejny Party Crash?

Wystartuje w sobotę, 30 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do 2 stycznia, do godziny 10:00.

Co zrobić aby z Party Crash wynieść jak najwięcej?

Najprostszym sposobem jest odbycie jak największej liczby walk, ale są też inne sposoby na zdobycie dodatkowych nagród. Po pierwsze, wybrane RĘCE (ARMS) będą pozwalały na zdobywanie większej liczby punktów, kiedy będziemy z nich korzystać. Będą się one zmieniać co 15 minut, dlatego warto cały czas to sprawdzać! Dodatkowo co jakiś czas uruchamiać się bedą dodatkowe, tymczasowe zasady – takie jak na przykład ‘One Hit Wonder’, gdzie każdy mecz będzie wygrywany przez nokaut (1-hit KO), albo ‘SO MUCH RUSH’, gdzie wskaźnik specjalnego ataku będzie przez cały czas naładowany. Wszystkie punkty zdobywane podczas takich zasad będą dodatkowo mnożone, więc jest o co walczyć! Na specjalnym ekranie w grze będziecie mogli sprawdzić harmonogram tego, kiedy jakie rękawice będą premiowane i jakie bonusy będą aktywne.

Aby dowiedzieć się więcej o grze ARMS i ciągle rosnącej liście grywalnych postaci, odwiedź oficjalną stronę internetową ARMS albo dołącz do społeczności ARMS UK na Facebooku!

Dr. Coyle, kierowniczka Laboratoriów ARMS, dołącza do gry wraz z aktualizacją 5.0. Kolejne wydarzenie z cyklu Party Crash, w którym zetrą się Master Mummy i przepiękna Twintelle, rozpocznie się już 30 grudnia o 10:00 i potrwa do 2 stycznia, do 10:00.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.