Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

13. 11. 2020
 

Oryginalny system Game & Watch został wydany w Japonii w 1980 roku i był pierwszą przenośną konsolą do gier stworzoną przez Nintendo. Teraz każdy może się zapoznać z historią Super Mario Bros. dzięki nowemu modelowi w serii – Game & Watch: Super Mario Bros. , który od dziś jest dostępny w sklepach.

System Game & Watch: Super Mario Bros. odtwarza klasyczne gry Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels (wydana w Japonii jako Super Mario Bros. 2) oraz specjalną wersję Ball w stylu Mario, z ulepszonym sterowaniem za pomocą pada kierunkowego.

Dodatkową funkcją dla nowicjuszy i powracających graczy jest tryb Infinite Mario. Uruchamiając Super Mario Bros. lub Super Mario Bros.: The Lost Levels i przytrzymując przycisk A, dochodzi do aktywacji trybu, co pozwala graczom zmierzyć się z najtrudniejszymi etapami bez martwienia się o GAME OVER. Gracze mogą wyjść z trybu Infinite Mario naciskając przycisk PAUSE/SET w celu otworzenia menu, a następnie wybierając opcję RESET GAME.

A w miarę upływu czasu dołączony zegar cyfrowy może odtwarzać 35 różnych animacji - w tym kilka gościnnych występów przyjaciół i wrogów Mario!


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.