Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 3. 2022, Switch
 

SQUARE ENIX® pragnie ogłosić, że Chocobo GP, ekscytująca gra wyścigowa osadzona w uniwersum Chocobo, jest już dostępna na Nintendo Switch. Gracze mogą teraz pędzić przez magiczne a równocześnie pełne chaosu trasy wraz z ukochanymi postaciami z serii Chocobo i FINAL FANTASY® – nie brakuje ani Vivi i Steiner z FINAL FANTASY IX. Wersja demonstracyjna, Chocobo GP Lite*, jest również dostępna do pobrania, pozwalając graczom zmierzyć się w niesamowitych trasach osadzonych w znanych lokacjach z serii Chocobo i FINAL FANTASY zarówno w lokalnym trybie wieloosobowym, jak i w wybranych trybach wieloosobowych online. 

Gracze teraz mogą doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania Chocobo GP włączając w to:
  • Liczne tryby gry – graj w różnych trybach, takich jak „Story” i „Chocobo GP”, w którym odbywają się ekscytujące zawody w stylu bracket. Wziąć udział może nawet 64 graczy. 
  • Emocjonujące trasy – Ścigaj się na różnych torach w tematyce Chocobo i FINAL FANTASY, między innymi na torze testowym Cida, ulicach Aleksandrii i Zozo oraz w Gold Saucer.
  • Postacie z serii FINAL FANTASY oraz Chocobo – Gracze mogą wybierać spośród szerokiej gamy postaci z serii FINAL FANTASY i Chocobo, nie zabraknie znajomych twarzy z FINAL FANTASY VI, FINAL FANTASY IX i wielu innych. 

W trybie Chocobo GP ruszył już pierwszy sezon gry. Biorąc udział w tym trybie, gracze mogą podnieść swój poziom sezonu i zdobyć różne nagrody. Dodatkowo, gracze mogą wykorzystać 800 mythrilów na zakup opcjonalnego Prize Pass (który daje dostęp do dodatkowego zestawu nagród sezonowych) lub 2 400 mythrilów na zakup opcjonalnego Premium Prize Pass (który natychmiastowo daje graczom nagrody sezonowe o wartości 60 poziomów). 
 
Wszyscy gracze otrzymają bonus za zalogowanie w wysokości 800 mythrilów ** / *** (odpowiednik Prize Pass), dzięki któremu będą mogli zdobyć Clouda z FINAL FANTASY VII (dostępnego jako nagroda za Prize Pass na 60. poziomie sezonu) oraz w sklepie Gil Shop w grze wymienić Gile na Squalla z FINAL FANTASY VIII.

* 1. Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online
2. Liczba postaci dostępnych w wersji Lite różni się od liczby postaci dostępnych w pełnej wersji gry.
3. Wyścigi online są dostępne tylko w trybie GP Chocobo.
4. Tylko posiadacze pełnej wersji gry mogą tworzyć lobby podczas korzystania z lokalnego połączenia wieloosobowego. Gracze wersji Lite muszą dołączyć do istniejących wcześniej lobby.

** Zarówno gracze pełnej wersji Chocobo GP, jak i Chocobo GP Lite mogą otrzymać bonus za zalogowanie, jednak pewne ograniczenia dotyczą Mythril Shopu w wersji Lite. Każdy mythril zdobyty w wersji Lite zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry w przypadku graczy, którzy dokonają upgrade'u.
*** Data zakończenia kampanii oferującej darmowy mythril jako bonus za logowanie zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.