Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 4. 2021, Switch
 

Piękne wyspy regionu Lental są gotowe do eksplorowania przez żądnych przygód fotografów. W grze New Pokémon Snap, teraz dostępnej dla systemów konsoli Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, trenerzy Pokémonów są zaproszeni do odkrycia tajemnicy stojącej za fenomenem Illumina.

Doświadczenie w rozgrywce New Pokémon Snap:

Jako początkujący fotograf Pokémonów przybyłeś do regionu Lental, aby wziąć udział w programie badawczym Pokémonów u boku eksperta regionu, profesora Mirror i jego asystentki, Rity. Będziesz im pomagał w badaniach ekologicznych i fotografował Pokémony, którym na tych naturalnych obszarach dobrze się powodzi. Podróżując z wyspy na wyspę, jadąc swoim zaufanym pojazdem NEO-ONE, będziesz odkrywał dzikie Pokémony w ich bujnych, naturalnych siedliskach.

 • Nowy region do odkrycia - zrób mnóstwo zdjęć, rozglądając się po otoczeniu i pokazuj je profesorowi Mirror, aby zwiększyć poziom swoich badań na każdym kursie. W miarę postępu odkryć będziesz mógł w regionie Lental odwiedzać nowe wyspy.
   
 • Rozpocznij swoje badania – podczas badań tajemniczego zjawiska Illumina i ustawiania własnego Pokémon Photodex, profesor Mirror oceni Twoje umiejętności fotograficzne. Każde Twoje zdjęcie otrzyma ocenę od jednej do czterech gwiazdek w oparciu o rzadkość przechwyconego zachowania Pokémonów. Łączna ocena każdego zdjęcia – oparta na takich wskaźnikach, jak poza Pokémona, rozmiar, kierunek w którym jest zwrócony i pozycja w kadrze – zostanie wyrażona kolorem tych gwiazd. Wyższe wyniki pozwolą uzyskać rzadsze kolory. Jeśli widzisz, że Pokémon robi coś interesującego, od razu naciśnij migawkę!
   
 • Narzędzia pomagające w fotografowaniu – Twój aparat badawczy nie tylko robi zdjęcia, ale także pomaga w komunikacji i analizie danych, które przydadzą się podczas badań. Analizując otaczający obszar za pomocą funkcji skanowania aparatu, możesz dostrzec ukrywające się Pokémony i zlokalizować pobliskie interesujące miejsca. Niektóre Pokémony mogą nawet reagować na dźwięk i sygnał skanowania. Melodie odtwarzane za pomocą specjalnej funkcji aparatu mogą również obudzić śpiące Pokémony, a nawet zachęcić je do tańca!
   
 • Nowe sposoby interakcji z Pokémonami – Fluffruit to słodki, pyszny owoc występujący w regionie Lental. Pokémony absolutnie je uwielbiają i mogą się na niego skusić, jeśli rzucisz nim w ich pobliżu. Fluffruit może być również przydatny do wywołania Pokémonów z ukrycia lub zachęcania ich do przemieszczenia. Illumina Orb to wynalazek profesora Mirror. Jest ich kilka odmian i wygląda na to, że na każdej wyspie będziesz używać różnych gatunków. Jeśli rzucisz nim w Pokémona lub Crystabloom – kwiat, który rośnie tylko w regionie Lental – możesz na własne oczy zobaczyć fenomen Illuminy. Kiedy dotknięty Pokémon wchodzi w tak zwany stan Illumina, jego energia życiowa jest stymulowana, co może wywołać inne specjalne efekty ekologiczne.
   
 • Połącz się z graczami z całego świata – poprzez menu internetowe w grze możesz pochwalić się zrobionymi zdjęciami i rywalizować z graczami z całego świata. Używając funkcji re-snap i edycji zdjęć, dostosuj jasność, rozmycie i zoom zdjęć, a także dodaj filtry, naklejki i wiele innych opcji. Im więcej graczy zobaczy przesłane przez Ciebie zdjęcia, tym więcej odznaczeń Sweet! zdobędziesz. Możesz nacisnąć przycisk odznaczenia Sweet!, aby ocenić niektóre zdjęcia innych graczy, więc prześlij go każdemu świetnemu zdjęciu, które Cię zainteresuje.1

​1Podczas gry online wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.