Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 5. 2023, nowości, Switch
 

Epicka przygoda na lądzie i w przestworzach Hyrule rozpoczyna się w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, dostępnej już na  Nintendo Switch. Gracze wyruszają na wyprawę, aby odkryć prawdę kryjącą się za kataklizmem, który pogrążył królestwo w chaosie, i decydują o własnej ścieżce przez rozległe krainy i tajemnicze wyspy unoszące się na bezkresnym niebie.

Nowe lokacje, niebezpieczeństwa, atrakcje i zagadki będą wymagały sprytu i zaradności. Gracze mogą wykorzystać moc nowych zdolności Linka do walki ze złowrogimi siłami zagrażającymi królestwu.

Należą do nich:

  • Fuse – Ta zdolność może być używana do łączenia przedmiotów w celu stworzenia nowych broni o różnych unikalnych efektach.
  • Ultrahand – Z pomocą Ultrahand gracze mogą konstruować niesamowite pojazdy i używać ich w kreatywny sposób, przechytrzając wrogów podczas walki.
  • Recall – Recall cofa ruch obiektu, dzięki czemu można stworzyć nowe ścieżki lub na przykład zwrócić eksplozywną beczkę nadawcy
  • Ascend – Ta umiejętność pozwala Linkowi przenikać przez sufity budynków i jaskiń, aby znaleźć najszybszą ścieżkę lub eleganckie wyjście.

Wraz z grą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się nowe amiibo Linka. Stukając tym amiibo, gracze mogą otrzymać nie tylko broń i materiały, ale także specjalną tkaninę do paralotni Linka. Jeśli zeskanowane zostanie inne amiibo z serii The Legend of Zelda, to one również zapewni pomocne materiały, broń lub tkaninę na paralotnię zależnie od zeskanowanej figurki.

Już teraz do nabycia jest konsola Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition. Dodatkowo, od dziś dostępne są także akcesoria z motywami z gry The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom: kontroler Nintendo Switch Pro Controller oraz pokrowiec na konsolę Nintendo Switch.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.