Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

13. 3. 2017, gry, nowości, Switch
 

Gracze w każdym wieku będą mogli wjechać na tor i ścigać się z innymi kiedykolwiek, gdziekolwiek, z kimkolwiek, kiedy Mario Kart 8 Deluxe wjedzie na Nintendo Switch 28 kwietnia. Zobacz zwiastun Mario Kart 8 Deluxe już teraz na YouTube.

Znajomi będą mogli momentalnie wziąć udział w ekscytujących wyścigach multiplayer, gdziekolwiek będą, po prostu podając jeden z dwóch kontrolerów Joy-Con dołączonych do konsoli Nintendo Switch swojemu przeciwnikowi i ścigając się na wbudowanym ekranie konsoli. Przedłóż swoją wizytę i włóż konsolę Nintendo Switch do stacji dokującej, aby grać w trybie TV, gdzie czterech graczy może wyrównać porachunki w rozgrywce na podzielonym ekranie. Wypróbuj swoje umiejętności online i wyzywaj graczy z całego świata lub graj solo w trybie przenośnym – kiedykolwiek, gdziekolwiek. Doświadcz precyzyjnego sterowania ruchem, którym cieszyć mogą się wszyscy gracze niezależnie od umiejętności, wkładając Joy-Con do kierownicy Joy-Con, które dostępne są do kupienia w parach. Dzięki tak wielu sposobom rozgrywki i dużej ilości tras oraz trybów, jest to największa i najbardziej przystępna gra Mario Kart do tej pory.

 

W Mario Kart 8 Deluxe znane postacie z serii Super Mario rywalizują w wyścigach umieszczonych dookoła królestwa Mushroom Kingdom i poza nim. Uczestnicy wyścigów muszą przygotować się na zdobycie prowadzenia dzięki używaniu przedmiotów, takich jak gwiazdka Super Star – która sprawia, że gracz staje się na krótki czas niewidzialny – oraz notoryczna skorupa Spiny Shell, która podąża za graczami i ich atakuje. Do żywej wyścigowej akcji dochodzi jeszcze użycie antygrawitacji, które pozwala pojazdom na ściganie się po ścianach budynków czy wodospadów, a także szturchać przeciwników dla satysfakcjonującego bonusu w postaci przyspieszenia.

Gracze, którzy dopiero zapoznają się z serią i chcą nauczyć się tras mogą wykorzystać nową opcję Smart Steering, która pomoże im trzymać się w trasie. Dodatkowo, 28 kwietnia do sprzedaży wejdą pary kierownic Nintendo Switch Joy-Con, aby znajomi mogli rywalizować ze sobą za pomocą sterowania ruchem. Weterani Mario Kart mogą cieszyć się bardziej tradycyjnym stylem rozgrywki, używając uchwytu Joy-Con lub kontrolera Nintendo Switch Pro dla bardziej precyzyjnego kierowania.

 

Oprócz bardziej przystępnych metod kierowania, w grze Mario Kart 8 Deluxe gracze znajdą 48 tras dostępnych od samego początku oraz pięć klas przyspieszenia, łącznie z wymagającym trybem 150cc Mirror Mode oraz wysokooktanowym, ultra szybkim trybem 200cc. Dodatkowo, gracze będą mogli wybierać spośród 42 bohaterów, włączając w to powracających ulubieńców takich jak  King Boo, Dry Bones oraz Bowser Jr. Na graczy, którzy pragną wyzwań, czeka Gold Mario dostępny po ukończeniu wszystkich pucharów w trybie 200cc. Znajomi mogą także przygotować się i zabrać na asfalt swoje Mii. Nowymi w serii postaciami są Inkling Boy oraz Inkling Girl z gry Splatoon 2, którzy przyniosą nowe części pojazdów oraz nową trasę Urchin Underpass do trybu battle mode, wzorowaną na strzelance multiplayer.

Tryb battle mode został odświeżony i rozszerzony w Mario Kart 8 Deluxe z ośmiona dedykowanymi trasami do wyboru, właczając w to trasy z poprzednich tytułów, takich jak Mario Kart 7. Oprócz Balloon Battle, powracają zarówno tryby Bob-omb Blast, jak i Shine Thief z gry Mario Kart Double Dash!! oraz Coin Runners z Mario Kart Wii. Gracze mogą cieszyć się także nowym trybem Renegade Roundup w stylu policjantów i złodziei.

 

Chaosem multiplayer na konsoli Nintendo Switch można cieszyć się na wiele różnych sposobów, dzięki czterem sposobom grania ze znajomymi.

· Do czterech graczy może grać na jednej konsoli Nintendo Switch w trybie TV lub w trybie stołowym, używając podstawki z tyłu konsoli i stawiając ją na płaskiej powierzchni.

· Powraca multiplayer online, który pozwala wziąć udział w 12-osobowych wyścigach z graczami z całego świata nawet dwóm lokalnym graczom.

· Dzięki opcji Wireless Play, można połączyć ze sobą wiele konsol Nintendo Switch, co pozwala na granie ze sobą nawet ośmiu graczom w tym samym pomieszczeniu.

· Do 12 konsol w trybie TV może być połączonych przez LAN Play*, z jednym lub dwoma graczami na jedną konsolę Nintendo Switch**.

 

Gracze mogą także tworzyć filmiki i oglądać je w trybie Mario Kart TV, który pozwala im na zapisywanie wspomnień ich największych sukcesów lub najwspanialszych porażek. Jeśli gracze mają ochotę na ściganie się ze stylem, pomoże im w tym kompatybilność z figurkami amiibo, włączając w to całą serię Animal Crossing oraz Super Mario, podczas gdy amiibo z serii Splatoon obdarują postaci Mii nowymi kombinezonami wyścigowymi.

Gracze w każdym wieku będą mogli wjechać na tor i ścigać się z innymi kiedykolwiek, gdziekolwiek, z kimkolwiek, kiedy Mario Kart 8 Deluxe wjedzie na Nintendo Switch 28 kwietnia.

 

Informacje dla redaktorów:

* Do działania opcji LAN Play każda konsola wymaga osobnego adaptera USB na LAN, które sprzedawane są oddzielnie.

** Do działania opcji LAN Play wymagane są co najmniej dwie połączone konsole Nintendo Switch.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.