Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 7. 2016, nowości
 

7 lipca 2016, Tokio – 1 lipca wystartował konkurs UNIQLO dla młodych projektantów, UNIQLO T-shirt (UT) Grand Prix 2017. Wziąć w nim udział mogą osoby z całego świata. Prace przyjmowane będą do 31 sierpnia.

Motywem przewodnim tegorocznego konkursu są gry i postacie Nintendo, które zachwycają i inspirują miliony ludzi na całym świecie. Biorący udział w konkursie mają za zadanie wyrazić poprzez swoje prace radość i ekscytację płynącą z odkrywania gier Nintendo, pokazując przy tym swoją kreatywność. Uczestnicy będą mogli stworzyć projekty inspirowane seriami Nintendo takimi jak Super Mario Bros., Legend of Zelda czy Donkey Kong. W swoich pracach mogą również wykorzystać postacie z gier Pokémon, Animal Crossing, Star Fox, Pikmin, Metroid, Kirby i Splatoon.

Zwycięzcy UNIQLO UT Grand Prix zostaną powiadomieni wiosną 2017 roku i otrzymają nawet 10 000 dolarów nagrody oraz zaproszenie na specjalną ceremonię wręczania nagród w Japonii. Shigeru Miyamoto z Nintendo, twórca kultowej gry Super Mario Bros. i innych znanych hitów, będzie jednym z jurorów konkursu i również weźmie udział w ceremonii. Na laureatów czekają także konsole Nintendo NX (nazwa kodowa) podpisane osobiście przez pana Miyamoto.

 

Zwycięskie projekty w 2017 roku wejdą w skład wiosenno-letniej kolekcji UT Collection. T-shirty będą dostępne w wariantach dla mężczyzn, kobiet i dzieci w sklepach stacjonarnych UNIQLO w 18 krajach i w sklepie internetowym na stronie UNIQLO.com.

 

『UT GRAND PRIX 2017』 szczegóły dotyczące konkursu

 

Czas trwania

Od piątku 1 lipca do 23:59 w środę 31 sierpnia 2016 (czasu japońskiego)

Strona WWW

http://www.uniqlo.com/utgp/2017/

Nagrody

Nagroda główna US$10 000, zaproszenie na ceremonię wręczania nagród, na której gościem będzie Shigeru Miyamoto, Nintendo  NX (nazwa kodowa)* podpisane przez niego i specjalna nagroda pamiątkowa

Drugie miejsce    US$3 000, zaproszenie na ceremonię wręczania nagród, na której gościem będzie Shigeru Miyamoto i Nintendo  NX (nazwa kodowa)* podpisane przez niego

Dla finalistów     US$500 na osobę

Jury

Shigeru Miyamoto, członek zespołu kreatywnego Nintendo i starszy dyrektor zarządzający

Specjalny zespół sędziowski Nintendo


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.