Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 9. 2020, Switch
 

Sto lat przed wydarzeniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild nastąpiło wielkie nieszczęście. Hyrule został pogrążony w ciemności, zniszczony przez złą moc, która na zawsze odmieniła królestwo. Podczas gdy The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch porusza temat Wielkiego Nieszczęścia, fani nigdy nie doświadczyli tego, co wydarzyło się przed tym katastrofalnym wydarzeniem… aż do teraz.

W Hyrule Warriors: Age of Calamity, które zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switch 20 listopada, gracze zostaną przeniesieni do czasów sprzed Wielkiego Nieszczęścia, uczestnicząc w epickich bitwach na tle pamiętnych miejsc w Hyrule, zanim zostali zniszczeni. W grze występują znane twarze z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, takie jak Link i Zelda, a także inne rozpoznawalne postacie, takie jak czterech Championów, którymi po raz pierwszy będzie można grać w serii Hyrule Warriors.

W filmie Hyrule Warriors: Age of Calamity – A story set 100 years before Breath of the Wild , producent serii The Legend of Zelda Eiji Aonuma i producent Koei Tecmo Games Hyrule Warriors, Yosuke Hayashi, opowiadają o tym, jak powstało Hyrule Warriors: Age of Calamity i pokazują pierwszy zwiastun gry.

Hyrule Warriors: Age of Calamity oferuje pełną akcji rozgrywkę, która będzie dobrze znana fanom Hyrule Warriors i Fire Emblem Warriors. Koncentrująca się na wykonywaniu kombosów i wyjątkowych zdolności specjalnych, rozgrywka jest szybka i strategiczna, idealna dla graczy poszukujących intensywnej, nieprzerwanej gry akcji z bezpośrednimi powiązaniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ponadto gra opowiada dogłębną historię, która w urzekających szczegółach przedstawia wydarzenia, relacje i dramatyczne momenty Wielkiego Nieszczęścia.

Hyrule Warriors: Age of Calamity czerpie wiele inspiracji z The Legend of Zelda: Breath of the Wild - nie tylko w stylu wizualnym. Wiele postaci z The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest dostępna, w tym Link i Zelda. Gracze nie tylko będą siekać i przecinać się przez hordy wrogów, aby bronić Hyrule; będą też rozwiązywać zagadki, odblokowywać broń i umiejętności, wytwarzać przedmioty ze zgromadzonych materiałów, odwiedzać sklepy, aby zdobyć przedmioty i korzystać z mocy Sheikah Slate, którą fani rozpoznają z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży w Nintendo eShop, otrzymają Lucky Ladle jako dodatkową broń w grze dla Linka.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.