Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

3. 11. 2023, nowości, Switch
 

Złap parę kontrolerów Joy-Con i ruszaj się* dzięki grze WarioWare: Move It! Ruszaj się, uderzaj, tańcz, wymachuj i wyczyniaj rozmaite figle za sprawą mikrogier, trwających zaledwie kilka przezabawnych sekund. Przyjmij pozy zwane Formami, w tym pewnego siebie Fashionista lub przypominającego kurczaka Ba-KAW, a następnie zacznij się ruszać. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna WarioWare: Move It! – zwiastun przeglądowy | Nintendo Switch, aby zapoznać się z trybami gry, w które można grać solo lub z przyjaciółmi.**

W trybie fabularnym (Story Mode) gracze będą pokonywali różne poziomy, każdy z własną charakterystyką, fabułą i błyskawicznymi mikrogrami, oferujące również szereg tematycznych Form. Dzięki dwóm zestawom kontrolerów Joy-Con gracze mogą podróżować przez tryb fabularny z przyjacielem. A na końcu każdego poziomu pojawia się boss, z którym należy stoczyć specjalny rodzaj walki. W miarę postępów w grze odblokowują się dodatkowe poziomy z mikrogrami, które rozruszają Cię od stóp do głów, takimi jak Megagame Muscles, i dodatkowymi wyzwaniami w Super Hard.

Po przejściu mikrogry można ponownie zagrać w nią w dowolnym momencie w trybie Museum. Funkcja ta jest przydatna, jeśli gracze chcą poćwiczyć swoje umiejętności lub przyspieszyć tempo, aby zobaczyć, jak szalone i intensywne mogą być rozgrywki.

Rozegraj starcia dla 2-4 graczy**, z których każdy dysponuje jednym kontrolerem Joy-Con, w lokalnym trybie imprezowym (Party Mode). Nie dajcie się zamienić w kamień przez Meduzę w Medusa March lub weźcie udział w Galactic Conquest, ryzykownej grze planszowej z charakterystycznymi dla Wario zasadami. Poruszaj się u boku znajomych w tych zwariowanych rywalizacjach, w których każdy może się świetnie bawić, zostając ostatnim graczem w Go the Distance, oraz grając w The Who's In Control? Show, 4-osobową grę zespołową, w której jedna drużyna musi obserwować drugą i zgadywać, który z przeciwników faktycznie gra, a który udaje. Lub możesz dowiedzieć się, kto najlepiej wykonuje losowe polecenia dziwnego lekarza w Listen to the Doctor.

* Grając z kontrolerem Joy-Con odłączonym od konsoli Nintendo Switch, należy użyć paska Joy-Con, a następnie prawidłowo zapiąć i zabezpieczyć go. Trzymaj kontroler Joy-Con mocno i nie puszczaj go, chyba że zostaniesz poinstruowany inaczej. Zadbaj o odpowiednią przestrzeń wokół siebie podczas rozgrywki.

** Tryb wieloosobowy wymaga jednego kompatybilnego Joy-Cona dla każdego gracza. Mogą być wymagane dodatkowe kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.