Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 10. 2021, Switch
 

Najnowszy członek rodziny konsol Nintendo Switch jest od dziś dostępny w sklepach. Nintendo Switch – OLED Model ma podobny ogólny rozmiar do konsoli Nintendo Switch, ale posiada większy, tętniący życiem 7-calowy ekran OLED o wyrazistych kolorach i wysokim kontraście. Ta nowa konsola daje graczom kolejną opcję grania w ogromną i wciąż powiększającą się bibliotekę gier Nintendo Switch, jakkolwiek i gdziekolwiek zapragną.

Konsola Nintendo Switch – OLED Model to nie tylko 7-calowy ekran OLED, ale także szeroka, regulowana podstawka dla trybu tabletop, nowa stacja dokująca z przewodowym portem LAN (kabel LAN jest sprzedawany oddzielnie), 64 GB pamięci wewnętrznej* i ulepszony dźwięk w trybie handheld i tabletop. Tak samo jak w przypadku Nintendo Switch, Nintendo Switch – OLED Model pozwala graczom grać na telewizorze i dzielić się odłączanymi kontrolerami Joy-Con, aby od razu móc grać w trybie multiplayer. I podobnie jak Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch – OLED Model można zabrać w podróż, by cieszyć się wszechstronnością systemu.

Ale to nie jedyna nowa odsłona Nintendo mająca dziś premierę. Dostępna jest również następna pozycja w słynnej serii Metroid, Metroid Dread. Fabuła podąża za międzygalaktyczną łowczynią nagród Samus Aran, która przybywa na nową planetę, aby zbadać tajemniczą transmisję. Metroid Dread zakończy ekscytującą opowieść skupiającą się na dziwnych, powiązanych ze sobą losach Samus i Metroidów i może być równie zabawna zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowych graczy.

Metroid Dread można nabyć w sklepach w wersji fizycznej oraz cyfrowo w Nintendo eShop. Edycja Metroid Dread: Special Edition, dostarczana ze steelbookem, zawiera także kartridż z grą, pięć wysokiej jakości kart artystycznych z głównymi artworkami z każdej 2D gry Metroid oraz 190-stronicowy artbook obejmujący wszystkich pięć pozycji z 2D sagi Metroid. 

5 listopada w dwupaku pojawi się również nowa figurka amiibo przedstawiająca Samus w kombinezonie z gry Metroid Dread oraz figurka amiibo E.M.M.I. Skanując amiibo Samus gracze otrzymają dodatkowy zbiornik energii, który zwiększy ich zdrowie o 100. Ponadto, figurkę amiibo Samus można raz dziennie zeskanować ponownie, aby otrzymać zdrowie. E.M.M.I. amiibo dostarcza Samus zbiornik Missile Plus, zwiększający pojemność jej pocisków o 10. E.M.M.I. amiibo można również raz dziennie zeskanować ponownie, aby uzupełnić niektóre pociski.

*Część wewnętrznej pamięci jest zarezerwowana do użytku systemu. Gracze mogą łatwo rozszerzyć przestrzeń dyskową za pomocą kart microSDXC o pojemności do 2TB (sprzedawane oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.