Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 6. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

3. czerwca 2014 –  Dzisiaj Nintendo ogłosiło nowy pakiet dla fanów, którzy są spragnieni prawdziwej zabawy tego lata. Ten nowy pakiet będzie zawierał konsolę  Nintendo 2DS* i grę New Super Mario Bros. 2 Special Edition a ukaże się  4. lipca 2014.

Wspomniany pakiet będzie zawierał czerwono-białą konsolę Nintendo 2DS i kopię gry New Super Mario Bros. 2 wcześniej zainstalowaną na karcie pamięci o pojemności 4GB, ze wszystkimi trybami Coin Rush, które od czasu wydania gry zaistniały. Oczekujcie ponad 80 leveli pełnych ukrytych zakątków i wypróbujcie 30 nowych leveli trybu Coin Rush.

Coin Rush to przyjemny i względnie ciężki tryb, który poraz pierwszy został przedstawiony właśnie w grze New Super Mario Bros. 2. Gracz musi nazbierać jak najwięcej pieniążków w zestawie leveli granych na czas. Do dyspozycji jest tylko jedno życie w jednym trybie!  Gracz może w ten sposób wypróbować zestaw leveli o najróżniejszych stopniach trudności a przez funkcję StreetPas dzielić się swoimi wynikami z innymi graczami.

W New Super Mario Bros. 2, Mario a Luigi muszą uratować ksieżniczkę Peach ze szponów dobrze znanego już wroga. Tym razem jednak okolica Mushrom Kongdom jest bardziej przepełniona pieniążkami, niż kiedykolwiek przedtem. W grze znajdziecie mnóstwo nowych power-up’ów – losowo np. Gold Flower, który umożliwia Mario strzelać złotymi ogniowymi kulami, albo Gold Block – złoty hełm, która zostawia za Mario ślady w postaci kolejnych pieniążków. Możecie grać kooperatywnie z kolegami, którzy też posiadają 3DS lub 2DS i kopię gry i przeżyć w ten sposób wszelakie przygody we dwójkę.

Bundle New Super Mario Bros. 2 zawierający konsolę i grę ukaże się 4. lipca 2014 a kupić ją możecie w sklepach stacjonarnych lub w e-shopie.

*Nintendo 2DS to nowa konsola, która została wydana w październiku 2013. Zasadniczo podobna do klasycznego 3DS’a jednak wzbogacona o nowe funkcje. Umożliwia graczom grać w ich ulubione gry w wymiarze 2D.

Przydatne informacje:


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.