Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

18. 10. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Wyzwij swoich znajomych na pojedynek! Czas sprawdzić, kto jest najsilniejszym Kirby’m ze wszystkich w grze Kirby Battle Royale, która wyjdzie w Europie 3 listopada wyłącznie na rodzinę konsol Nintendo 3DS. Już teraz w sklepie Nintendo eShop dostępne jest darmowe demo*, które pozwoli graczom na wypróbowanie 3 z 10 różnych trybów rozrywki oraz na zdobycie Meta Knight jako grywalną postać w pełnej wersji gry dzięki transferowi zapisu. Zobaczcie grę w akcji w najnowszym zwiastunie Kirby Battle Royale – Demo Trailer.

 

Kirby Battle Royale to dynamiczna gra akcji 3D, w której gracze wcielają się w Kirby’ego i zmierzają się twarzą w twarz z innymi Kirby. W produkcji znajduje się 10 różnych trybów rozgrywki oraz 13 zdolności Kirby do odblokowania, a wszystkimi z nich można cieszyć się w multiplayerze online**, lokalnym multiplayerze oraz w Story Mode dla jednego gracza. Gra wspiera także Download Play***, dzięki któremu do czterech graczy może walczyć ze sobą, używając jedynie jednej kopii gry. Każdy z 10 trybów rozgrywki został zaprojektowany dla czterech przeciwników, w drużynach 2 na 2 lub dla pojedynczych Kirbych. Niektóre z trybów to:

 

· Battle Arena: Lataj niczym motyl i żądl niczym Kir-pszczoła w tej dynamicznej nawalance dla czterech graczy. Wkrocz do walki i rozwal przeciwników na kawałeczki! Zmieniaj taktykę po każdej walce, zmieniając swoje zdolności, aby nie wiedzieli, czego użyjesz przeciwko nim.

· Apple Scramble: Szybki, taktyczny tryb 2 na 2. Drużyny ścigają się ze sobą o jabłka z pobliskich drzew, zdobywając punkty po wrzuceniu ich przez drzwiczki. Jabłka można również układać razem i wrzucić za jednym zamachem, aby zdobyć więcej punktów. Tryb ten jednak nie polega na spokojnym zbieraniu – możesz także zostać łowcą, atakując swoich przeciwników i kradnąc im jabłka. Strzeż się, bo mogą zrobić to samo. Temperatura rozgrywki podskoczy z pewnością także wtedy, kiedy na horyzoncie pojawi się rzadkie, złote jabłko.

· Crazy Theater: Nigdy nie będziesz pewny, co wydarzy się za chwilę, ponieważ każda runda to inne wyzwanie, takie jak zaatakowanie konkretnego gracza, ominięcie prysznica asteroidów lub rozwiązanie szybkiego równania. Możesz być pewien, że przeciwnicy spróbują ci przeszkodzić, więc do wygranej przydadza się dobry refleks i lotny umysł.

 

Gracze mogą zdobyć Battle Coins za swoje osiągnięcia w rozgrywce, takie jak przechodzenie lig w Story Mode. Można je wydać na wiele przedmiotów do zbierania, np. kapelusze, które może nosić nasz Kirby. Gra jest kompatybilna z figurkami amiibo**** z serii Kirby, dzięki którym możecie zdobyć jeszcze kilka przedmiotów do swojej kolekcji. Przykładowo, używając figurki amiibo Kirby, odblokujecie czapkę Ultra Sword. Po premierze gry, gracze będą mogli sprawdzić, co odblokują im także inne figurki z serii Kirby.

 

Aby zasmakować rozgrywki przed premierą, gracze mogą pobrać darmowe demo* Kirby Battle Royale dostępne w sklepie Nintendo eShop. Po pobraniu, możecie od razu zanurzyć się w walki na Battle Arenie oraz w trybie Apple Scramble, a nawet odblokować szalone wyzwania w Crazy Theater. Demo Kirby Battle Royale powinien sprawdzić każdy, komu podobały się walki multiplayer w grze Team Kirby Clash Deluxe.Co więcej, posiadacze wersji demo, którzy kupią pełną wersję gry, będą mogli przenieść dane zapisu, aby odblokować Meta Knight jako grywalną postać, którą normalnie można zdobyć jedynie przechodząc cały tryb Story Mode.

 

Czy przyjmiesz wyzwanie Króla Dedede? Czy przetrwasz w świecie, w którym Kirby jest wrogiem Kirby’ego? Wkrocz na arenę i przetestuj swojego ducha walki, kiedy gra Kirby Battle Royale pojawi się w Europie, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej w sklepie Nintendo eShop na rodzinę konsol Nintendo 3DS już 3 listopada 2017.

 

Informacje dla redaktorów:

* Wymagane bezprzewodowe połączenie internetowe, rejestracja Nintendo Network ID oraz zaakceptowanie regulaminu.

** Wymagane bezprzewodowe połączenie internetowe.

*** Tylko jedna kopia gry wymagana jest do używania Download Play z wieloma konsolami Nintendo 3DS.

**** Posiadacze New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL lub New Nintendo 2DS XL mogą przyłożyć figurkę lub kartę amiibo bezpośrednio do konsoli, podczas gdy posiadacze Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL lub Nintendo 2DS muszą użyć osobnego czytnika NFC (sprzedawany oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.