Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 9. 2017, nowości, Switch
 

Nintendo nawiązało partnerstwo z korporacją Western Digital w celu stworzenia kart pamięci do konsoli Nintendo Switch sygnowanych przez Nintendo. Karty microSDXC będą dostępne o pojemnościach 64GB oraz 128GB, a znajdą się na nich loga Nintendo Switch oraz SanDisk.

“Western Digital to światowy lider w dziedzinie przechowywania danych, a jego karty pamięci microSD SanDisk są cenione przed konsumentów na całym świecie” – powiedział Tom Prata, starszy wiceprezes strategicznych inicjatyw Nintendo of America. „Nowe karty pamięci na sygnowane przez Nintendo dostarczą tak ważnego dodatkowego miejsca na przechowywanie cyfrowej zawartości, a wielu sklepach będą umieszczone w wygodnym do kupienia miejscu, ustawione obok gier oraz akcesoriów Nintendo Switch.”

“Ponieważ na Nintendo Switch można będzie pobierać coraz więcej niesamowitych gier, nasze nowe karty pamięci sygnowane przez Nintendo pozwolą użytkownikom w szybki oraz prosty sposób powiększyć ilość miejsca na ich przechowywanie.” – powiedział Sven Rathjen, wiceprezes marketingu produktów oraz rozwiązań dla klientów z Western Digital. „Nintendo Switch wywołało duże poruszenie i jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Nintendo w celu zaoferowania konsumentom zaufanych kart pamięci do ich konsoli.”

Nintendo Switch pozwala graczom na powiększenie wbudowanej w konsolę pojemności pamięci, w zależności od ilości pobranego przez nich cyfrowego oprogramowania. Od czasu marcowej premiery Nintendo Switch konsola stała się domem dla ciągle powiększającej się biblioteki różnorodnych gier. Dodatkowa pamięć pozwoli graczom na pobranie większej ilości cyfrowego oprogramowania i zabrania go w podróż. Dodatkowo, karta microSD będzie wymagana do działania niektórych gier na Nintendo Switch, które zawierały będą szczególnie dużą zawartość i potrzebowały dodatkowej pamięci, aby gracze mogli w pełni cieszyć się rozgrywką.

Karty SanDisk microSDXC sygnowane przez Nintendo o pojemnościach 64GB oraz 128GB dostępne będą w wybranych punktach sprzedaży w listopadzie 2017.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.