Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

6. 9. 2016, gry, Novinka, nowości, pokémon, pokémon moon, pokémon sun
 

6 wrzesień 2016 - Tego roku minęło dokładnie 20 lat od daty pierwszego wydania gry Pokémon w dwóch wersjach: Red i Green w Japonii. Od tej pory fani serii Pokémon doczekali się wielu wyjątkowych gier z kieszonkowymi stworami, nie tylko w ramach serii RPG, ale również w gatunku gier przygodowych Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity, Pokémon Super Mystery Dungeon, Pokémon Rumble World czy artystycznie ukierunkowanej Pokémon Art Academy. Świętowanie tego ważnego wydarzenia przebiega bardzo dynamicznie. Dla przykładu - w Pokémon X, Pokémon Y, Pokémon Alpha Sapphire i Pokémon Omega Ruby gracze będą mogli zyskać unikatowe Pokémony, dysponujące nadzwyczajnymi zdolnościami czy możliwościami ataków, poprzez zbieranie spacjalnych kodów w wybranych sklepach lub w bezpośrednio w grze dzięki funkcji Mystery Gift.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.