Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 4. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości, Wii U
 

Dziś Nintendo podało nowe informacje o grze Mario Kart 8, która ukaże się 30 maja wyłącznie na Wii U. Po raz pierwszy Mario Kart 8 przedstawia oryginalny design torów wyścigowych w  obrazie HD i nową antygrawitacyjną funkcję, ummożliwiającą graczom ściganie się do góry nogami lub jazdę po ścianach. Zawodnicy mogą się cieszyć z wielu ulubionych funkcji, zawodów on-line aż dla 12 graczy*, lokalnego multiplayer-a aż dla 4 graczy, z paralotni, wyścigów pod wodą i jazdy na motocyklach.

Do nowych funkcji należą:

Spin Turbo: W trakcie jazdy do góry nogami lub po ścianach, gracze mogą natrafiać na pozostałych zawodników czy inne przeszkody tak, aby zwiększyć swoją prędkość (speed bost). Spin turbo zasadniczo zmienia sposób rywalizacji, która czyni antygrawitacyjne wyścigi bardziej ekstremalnymi.

Powrót postaci: W Mario Kart 8 gracze mogą rywalizować ze starymi postaciami, które powróciły do gry, jak np.: Metal Mario, Lakit i Shy Guy . Ich odsłonie towarzyszy cała grupa wcześniej już obiecanych, ulubionych postaci. Po raz pierwszy w serii Mario Kart można grać siedmioma sługusami Bowsera.

Nowe przedmioty: Dwa nowe przedmioty wpływają na rywalizację w Mario Kart 8. Pierwsza, Piranha Plant, która będzie jeździć na przodzie gokarta, będzie kąsać pozostałych graczy, zagryzać się bananowymi skórkami na boisku czy pancerzami wyrzuconymi przez innych graczy. Za każdym razem, kiedy Piranha Plant wychyli się, aby ukąsić, gracz momentalnie przyspieszy. Drugim nowym przedmiotem jest Boomerang Flower, dzięki któremu gracze będą mogli rzucać boomerangiem tak, aby zamroczyć swoich przeciwników. Zakrzywienie boomerangu umożliwia za jednym zamáchej trafienie w większą liczbę przeciwników. Boomerangiem można rzucić aż trzy razy- do przodu lub do tyłu.   

Nowe tory: Do Mario Kart 8 wracają zrekonstruowane tory, jako Moo Moo Meadows z Mario Kart Wii, Toad‘s Turnpike z Mario Kart 64, Donut Plains z Super Mario Kart i inne. Ponownie została opracowana grafika i rozmieszczenie torów w zupełnie nowy sposób. Tor Toad’s Turnpike umożliwia teraz graczom jazdę po ścianach bez grawitacji.  Gra będzie zawierać 16 nowych dróg i 16 przerobionych, klasycznych torów.

Nagrania muzyki na żywo: Po raz pierwszy serii Mario Kart będą towarzyszyć nagrania muzyki koncertowej.  

System kontroli: Mario Kart 8 bedzie wspierać szereg systemów kontrolnych: gamepad Wii U, Wii U Pro Controller, Wii Wheel i Wii Remote i Nunchuk. W grę można grać również w trybie off tv, czyli wystarczy tylko Gamepad na Wii U.

Mario Kart 8 ukaże się 30 maja , a swoim klientom oferuje pakiet oprogramowania  Mario Kart 8 Limited Edition, do którego dodawany  jest kolekcjonerski przedmiot Spiny Shell i fizyczna kopia gry. Pakiet oprogramowania Mario Kart 8 Limited Edition jest do dyspozycji w przedsprzedaży, aż do wyczerpania zapasów.  

Nowy trailer do gry Mario Kart 8 z wyborem nowych (i tych klasycznych opracowanych na nowo) torów możecie obejrzeć tutaj.

* Warunkiem jest dostęp do internetowego łącza.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.