Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 5. 2017, gry, nowości, Switch
 

Częścią planu Nintendo dotyczącego dostarczania najświeższych informacji o grach przez cały rok jest tydzień pełen wrażeń podczas pokazu gier wideo E3, który odbywa się 13-15 czerwca w Los Angeles. Będzie to pierwsza kiedykolwiek okazja do zagrania w nadchodzącą sandboksową przygodówkę Super Mario Odyssey na konsole Nintendo Switch oraz inne zapowiedziane gry. Oprócz tego odbędzie się prezentacja Nintendo Spotlight: E3 2017, podczas której zostaną ogłoszone nowe informacje o tegorocznych tytułach, Nintendo Treehouse: Live at E3 2017 oraz streamowane na żywo turnieje ARMS  oraz Splatoon 2.

 

Wydarzenia związane z Nintendo rozpoczynają się w środę 13 czerwca o 18:00 od prezentacji wideo Nintendo Spotlight: E3 2017. Prezentacja dostępna będzie na stronie internetowej Nintendo of Europe i pojawią się w niej nowe informacje o Super Mario Odyssey oraz innych grach na Nintendo Switch, a szczególnie tych, które wyjdą w tym roku.

 

Zaraz po Nintendo Spotlight: E3 2017, Nintendo jeszcze raz zaprezentuje Nintendo Treehouse: Live at E3 2017, streamowany pokaz nadchodzących gier na Nintendo Switch oraz rodzinę konsol 3DS. Rozgrywka ze wszystkich gier pokazu streamowana będzie od 13 do 15 czerwca na kanale Twitch Nintendo, z chatem dostępnym w wielu językach. Oprócz rozgrywki, podczas streamu gracze zobaczą kulisy powstawania gier oraz usłyszą komentarz deweloperów i członków Nintendo Treehouse. Prezentacja Nintendo Treehouse: Live at E3 2017 dostępna będzie jedynie w języku angielskim.

 

Stoisko Nintendo w Los Angeles zostanie otwarte w południe 13 czerwca, a uczestnicy wydarzenia będą jednymi z pierwszych ludzi na świecie, którzy zagrają w Super Mario Odyssey  inne gry na Nintendo Switch. Super Mario Odyssey jest pierwszą grą w sandboksowym stylu z Mario w roli głównej od czasu Super Mario 64  oraz Super Mario Sunshine.

Dodatkowo, Nintendo zaplanowało również turnieje, które będą streamowane na żywo prosto z Los Angeles. 13 czerwca odbędzie się 2017 Splatoon 2 World Inkling Invitational, czyli turniej Splatoon 2 na Nintendo Switch. W pierwszym w historii międzynarodowym turnieju Splatoon 2 wezmą udział cztery drużyny z Europy, USA, Japonii oraz Australii/Nowej Zelandii. Drugi turniej, 2017 ARMS Open Invitational, odbędzie się 14 czerwca. Będzie to turniej ARMS, nadchodzącej bijatyki na Nintendo Switch.

Więcej szczegółów dotyczących E3 pojawi się w terminie bliższym wydarzeniu na stronie E3 Nintendo of Europe.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.