Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 8. 2020, Switch
 

W najdalszych zakątkach kosmosu znajduje się tajemniczy, ale dziwnie znajomy, obcy świat… pełen uroczych stworzeń, ukrytych niespodzianek i wspaniałej zabawy. Oczyść strefę lądowania, ponieważ Pikmin 3 Deluxe zmierza na Nintendo Switch 30 października. Pikmin 3 zadebiutował na Wii U a teraz przeskakuje na Nintendo Switch, dzięki nowej zawartości, większej liczbie opcji gry kooperacyjnej i szeregowi ustawień, które ułatwiają nowym graczom wskoczenie do nich. Te malutkie Pikminy są gotowe, aby poznać Cię w ich największej dotychczasowej przygodzie, więc rzuć okiem na swój pluton Pikminów w zwiastunie Pikmin 3 Deluxe touches down October 30th!.

Pikmin 3 Deluxe nie jest łatwą przygodą. Dowódź załogą złożoną z trzech odkrywców i drużyną uroczych Pikminów i przetrwajcie wspólnie w świecie pełnym zagadek do rozwiązania i mnóstwem stworzeń do walki. Po lądowaniu awaryjnym odkryjesz nowe różnorodne krajobrazy, takie jak pokrytą śniegiem Odległą Tundrę, Rzekę Zmierzchu i Ogród Nadziei, wszystkie pełne cudownych i potężnych form życia.

Pikmin 3 Deluxe zawiera pełen zestaw dodatków i ulepszeń, w tym możliwość rozegrania całego trybu fabularnego w trybie kooperacji, nowe misje poboczne w które można również grać w trybie kooperacji, oraz wszystkie DLC z wydania oryginalnej gry. Dzięki nowym opcjom trudności, namierzaniu celu, opcjonalnym podpowiedziom i możliwości gry w spokojniejszym tempie, dołączenie do zabawy z Pikminami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ciesz się piękną scenerią gry i zasmakuj tego, co ma ten tętniący życiem świat do zaoferowania. W Pikmin 3 Deluxe powracają również ciekawe funkcje z oryginalnej gry, takie jak kamera w grze, która pozwala graczom robić zdjęcia bujnej scenerii gry i ciekawskich stworzeń z niewielkiej perspektywy.

Możesz spotkać i zaprzyjaźnic się z różnymi typami Pikminów, aby podążając za Twoimi rozkazami, Twoja drużyna mogła pokonać wszelkie przeszkody. Różnokolorowe Pikminy oferują różnorodne pomocne umiejętności, od ich doboru zależy powodzenie misji. Na przykład niebieski Pikmin może oddychać pod wodą, pomagając zbierać przedmioty, do których nie mogą dotrzeć inne Pikminy, podczas gdy Winged Pikmin, wyróżniający się różowymi odcieniami i trzepoczącymi skrzydłami, może latać nad terenem, takim jak woda i doły. Strategiczne wybranie odpowiedniego Pikmin do danego zadania, delegowanie projektów i zmiana między kapitanami może pomóc w zapewnieniu zwycięstwa.

Dla doświadczonych graczy, którzy wiedzą już jak odpowiednio dobrać Pikminy w nowych wyzwaniach, Pikmin 3 Deluxe oferuje nowe misje poboczne, w których Olimar i Louie badają planetę PNF-404. A dla odrobiny przyjaznej zabawy w rzucaniu Pikminem, mecze wieloosobowe przeciwko sobie czekają w trybie Bingo Battle.

Twój ogromny zespół malutkich Pikminów jest gotowy na wielką przygodę! Pikmin 3 Deluxe zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch 30 października. Gracze, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć międzyplanetarne przygody, mogą teraz kupić grę cyfrowo w przedsprzedaży w sklepie Nintendo eShop.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.