Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

20. 2. 2018, gry, nowości, Switch
 

 Po miesiącach intensywnych treningów najlepsze drużyny Splatoon 2 zostały ogłoszone mistrzami swoich regionów. Teraz nadszedł czas na to, aby przekonać się kto z nich jest naprawdę najlepszy - nastąpi to już 31 marca, w Szwajcarii, podczas imprezy Polymanga, której jedną z atrakcji będą Mistrzostwa Europy w Splatoon. Więcej informacji podamy już niedługo.

Zmagania najlepszych europejskich drużyn Splatoon 2 to nie jedyna atrakcja jaką przygotowało Nintendo. Pearl i Marina, czyli uwielbiany przez graczy duet Off the Hook, dadzą specjalny wirtualny koncert, podczas którego towarzyszyć im będzie prawdziwy zespół. Koncert odbędzie się przez Mistrzostwami Europy w Splatoon. 

Najlepsze drużyny Splatoon 2 z całej Europy zawalczą o to, kto tak naprawdę jest najlepszy już 31 marca w Szwajcarii na Mistrzostwach Europy w Splatoon. Dodatkową atrakcją będzie również specjalny występ duetu Off the Hook. Polymanga odbędzie się Montreux Music & Convention Centre, a koncert i mistrzostwa Splatoon w hali Stravinskiego.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.