Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 9. 2016, gry, Wii U
 

Pora przygotować wałki: gracze w Splatoona z całej Europy będą mogli zmierzyć się ze sobą w pierwszym turnieju ESL Go4Splatoon, który rozpoczyna się już o 16:00 w tę niedzielę. Przez sześć miesięcy ESL, największa firma esportowa na świecie, będzie organizowała szereg turniejów, z wielkim finałem w 2017 roku. Drużyny, które wygrają walki o puchar w kolejnych miesiącach, będą ze sobą rywalizować, aby zdobyć kolejną konsolę Nintendo o nazwie kodowej NX.

 

Walki o pierwszy puchar tygodniowy zostaną rozegrane już w tę niedzielę popołudniu. Gracze ze zwycięskiej drużyny dostaną elementy z oficjalnej kolekcji odzieży Splatoon. Każdy z nich będzie podpisany przez członka zespołu twórców Splatoona. Najlepsze drużyny w każdym tygodniu otrzymają punkty rankingowe  Go4Splatoon. W każdym miesiącu kalendarzowym osiem zespołów z największą liczbą punktów przejdzie do rozgrywanych w kolejnym miesiącu Miesięcznych Europejskich Finałów (Europe Monthly Final). Najlepsi gracze z września zawalczą o puchar miesięczny w połowie października..

Wraz z kolejnymi rozgrywkami, stawka będzie coraz wyższa, ponieważ najlepsza drużyna w każdym miesiącu przejdzie do wielkiego finału planowanego na 2017 rok. Ostateczne kolorowe starcie wyłoni najlepszą europejską drużynę w Splatoona. Każdy gracz ze zwycięskiej drużyny otrzyma następną konsolę Nintendo o nazwie kodowej NX.

Drużyny, które chcą przetestować swoje umiejętności, mogą zarejestrować się na pierwszy turniej na stronie internetowej ESL Go4Splatoon, na której znajdą też więcej informacji o turniejach, a także szczegółowe regulaminy.

Uwagi:

Wymagane szerokopasmowe połączenie internetowe. Konieczna rejestracja Nintendo Network ID oraz akceptacja zasad użytkowania i polityk prywatności.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..



Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.