Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

1. 7. 2014, Nintendo 3DS
 

Od 4 lipca, krok po kroku będziesz się uczyć technik ilustracyjnych, tworząc swojego ulubionego Pokemona. 


Chwyć za swój rysik i rozpocznij karierę malarza w Pokemon Art Academy, która  będzie mieć premierę 4 lipca wyjątkowo na Nintendo 3DS i Nintendo 2DS systems. Studenci Pokemon Art Academy będą mogli zwiększyć swoje skille w perfekcyjnym opracowywaniu ilustracji, które zostaną przeniesione na prawdziwe płótno czy papier.

Seria The Art Academy  zadebiutowała na Nintendo DS w 2009 r., prezentując wirtualne studio sztuki  z szeroką gamą materiałów plastycznych, ale też i przystępne lekcje, które krok po kroku nauczą Cię techniki malarskiej i rysunkowej. Przyjazny przewodnik przeprowadzi uczestników przez kurs, w którym stopniowo będą poszerzać swoją wiedzę o nowe techniki tworzenia perfekcyjnej grafiki. Poprzednie tytuły Art Academy korzystały z tradycyjnej techniki, natomiast set z Pokemonami umożliwi graczom spróbowania swoich sił w rysunku. Dołącz do the Pokemon Art Academy i zapoznaj się z Professorem Andy, który nauczy Cię rysować, ale też szkolić twoje umiejętności twórcze.

Zawód malarza, jak wszystkie inne rzemiosła, potrzebuje odpowiednio skompletowanego sprzętu. Na ekranie  dotykowym bedziesz mieć do wyboru całą gamę pędzli i farb: pastelowych i akwareli. Nie zabraknie również zupełnie nowych sposobów malowania, jak np. Airbrush czy Marker. Gracze będą eksperymentować, a funkcja Undo pozwoli na przywrócenie poprzedniego stanu projektu. The Pokemon Art Academy oferuje 40 lekcji, gdzie gracz będzie mógł stworzyć dobrze już znane ze wszystkich serii- Pokemony- nie zabraknie Pokemonów z gier  Pokemon X i Pokemon Y, jak np. Pikachu, Oshawott, Charizard, Torchic, Fletchling, Fennekin i inne! Nowicjusze nauczą się podstawowych pociagnięć- tworzenie Pokemona. Ci bardziej zaawansowani będą się uczyć nakładać cienie i dopracowywać szczegóły. Po raz pierwszy w serii gier Art Academy, dla ulepszenia efektu końcowego, będzie można dodawać różnego rodzaje tła tematyczne.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.