Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 5. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

30 maja 2016 – Coś specjalnego dla wszystkich młodych artystów i fanów Disneya! Już 15 lipca w grze Disney Art Academy na konsole z rodziny Nintendo 3DS gracze będą mogli wykorzystać szeroką gamę przyborów, aby nauczyć się rysować w 2D ponad 80 postaci Disneya i Pixara. Każdy może uczyć się w swoim własnym tempie dzięki wielu prostym do zrozumienia lekcjom. Dzięki nim na ekranie konsol Nintendo 3DS pojawią się postacie takie jak Myszka Miki, Nemo z Gdzie jest Nemo?, Elsa z Krainy lodu, Buzz Astral z Toy Story czy Simba z Króla Lwa.

 

W Disney Art Academy bohaterów Disneya i Pixara można naszkicować lub namalować na wiele różnych sposobów. Do dyspozycji jest dziewięć rodzajów przyborów (wśród nich pastele, pędzelki i mazaki) przy pomocy których odkryjesz w sobie artystę podczas wyjątkowych lekcji inspirowanych postaciami i animacjami Disneya. W każdej lekcji gracze prowadzeni są krok po kroku w celu narysowania jednej postaci. Dzięki uzyskiwanym umiejętnościom szereg linii i kształtów stopniowo będzie przekształcał się w znajomego bohatera! W każdym momencie można zrobić sobie przerwę i później powrócić do nauki na tym samym etapie, na którym się ją skończyło.

 

Co więcej, w tej odsłonie Art Academy debiutuje magiczny pędzel, który umożliwia dodanie do rysunków specjalnych ozdobników. Dzięki niemu możliwe jest wykorzystanie ekranu dotykowego konsoli Nintendo 3DS w celu upiększenia swojego dzieła przy pomocy gwiazdek, bąbelków i brokatu.

Po rozwinięciu swoich umiejętności i stworzeniu wielu kolejnych postaci ze świata Disneya i Pixara, młodzi rysownicy mogą zechcieć podzielić się swoimi rysunkami z innymi. Jest to możliwe po połączeniu się z Internetem i udostępnieniu ich w Miiverse lub innych portalach społecznościowych przy pomocy usługi Nintendo 3DS Image Share service.

Skończone rysunki zapisywane są również na karcie SD włożonej w konsolę Nintendo 3DS, dzięki czemu można je potem łatwo skopiować na komputer i wydrukować. Pozwoli to rodzicom w całej Europie na pochwalenie się ulubionymi dziełami ich dzieci i powieszenie tych rysunków na lodówce.

Malowanie jest możliwe nie tylko w trakcie lekcji – w Disney Art Academy znaleźć można tryb dowolnego rysowania (Free Paint mode), w którym można bez ograniczeń realizować się artystycznie. Obok rysowania na białym płótnie istnieje możliwość wybrania jednego z 80 obrazków w celu wzorowania się na nim podczas tworzenia kolejnego dzieła, który zawiśnie w twojej wirtualnej galerii . Wszystkie skończone rysunki można w każdej chwili przeglądać w grze w budynku klubu (Clubhouse), w którym możliwe jest również wybranie ulubionych obrazków i stworzenie z nich osobistego pokazu slajdów.

Naucz się rysować ponad 80 postaci Disneya i pokaż swoje dzieła światu w grze Disney Art Academy na konsole z rodziny Nintendo 3DS, której europejska premiera odbędzie się 15 lipca.

Jedną z funkcji Nintendo 3DS jest kontrola rodzicielska, dzięki której dorośli mogą wybrać z jakich aplikacji i gier ich dzieci mogą korzystać. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej funkcji i innych możliwości konsoli, odwiedź stronę http://www.nintendo.co.uk/3DS (w języku angielskim).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.