Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 2. 2015, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, nowości
 

4. lutego 2015 – do dnia dziesiejszego w Japonii sprzedało się już ponad 1.4 miliona*  nowych konsoli. Sprzedaż tych nowości już w pierwszym tygodniu stała się jednocześnie największym sukcesem sprzedaży modernizowanych konsoli w dotychczasowej historii Nintendo. New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL – konsole które dołączą do rodziny, Nintendo czekają na swoją europejską premierę, 13 lutego i oferują lepszą precyzję w użytkowaniu, większą wydajność procesora, bardziej komfortowy podgląd 3D, kompatybilność z amiibo oraz wszystkimi grami na Nintendo 3DS. New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL to nowe, lepsze przeżycia z gier na konsoli przenośnej.

 • Nowe sterowanie:
  New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL teraz oferują więcej możliwości w użytkowaniu dzięki nowemu joystickowi C Stick i przyciskom ZL i ZR. C Stick jest drugim analogowym joystickiem umieszczonym z prawej strony urządzenia, który umożliwia łatwiejsze sterowanie, np. bardziej intuicyjny ruch kamery dla wybranych gier. Nowe przycisku ZL i ZR umieszczone w rogu konsoli oferują kolejne opcje sterowania. Dzięki nowemu systemowi śledzenia twarzy, podgląd 3D na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL  jest teraz wygodniejszy. Dzięki nowemu – super-stabilnemu 3D, gry będą dosłownie ożywać na twoich oczach. Nowy system śledzenia twarzy używa przedniej kamery do poprawiania wyglądu 3D względem kąta spojrzenia, więc spokojnie możesz się zagłębiać w grę.  
 • Większa wydajność procesora
  New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma zwiększoną moc przetwarzania, która umożliwia bardziej płynne działanie systemu a używanie, pobieranie i wgrywanie aplikacji w HOME menu staje się szybsze. Dużo zapowiedzianych gier, jak np. Xenoblade Chronicles 3D będzie opracowywanych ekskluzywnie na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL a nacisk będzie położony na użycie większej wydajności procesora.
 • Nowe udoskonalenia
  New Nintendo 3DS XL  będzie dostępne w metalicznym czarnym lub metalicznym niebieskim kolorze, a New Nintendo 3DS będzie dostępne w czarnym lub białym kolorze. Tylko na New Nintendo 3DS zyskasz możliwość zmiany wyglądu zewnętrznego za pomocą wymiennych  nakładek przednich i tylnich – z których aż 12 będzie dostępnych w dniu premiery konsoli a mnóstwo innych ukaże się w przyszłości – gracze będą mogli stworzyć własny, unikatowy wygląd konsoli.
 • Nowe możliwości,
  obydwie nowe konsole kieszonkowe mają wbudowany wewnetrzny system wsparcia interaktywnych figurek Nintendo - amiibo, których od czasu wprowadzenia na rynek sprzedało się już ok. 5,7 miliona szt.  Amiibo umożliwia dostęp do specjalnej zawartości w kompatybilnych grach jak np. Super Smash Bros. na Nintendo 3DS lub  Code Name S.T.E.A.M  - która ukaże się niedługo. Po prostu przyłóż figurkę amiibo do czytnika NFC na dolnej części New Nintendo 3DS lub New Nintendo 3DS XL i używaj specjalnej zawartości gier, przedmiotów bonusowych, i innych możliwości, jakie daje amiibo.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, mogąc wprowadzić New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL na rynek europejski po sukcesie jaki odniosła premiera konsoli w październiku w Japonii“, powiedział Satoru Shibata, Prezes Nintendo of Europe. „Jesteśmy przekonani że oba systémy zupełnie odmienią doświadczenia graczy z kieszonkowymi konsolami. Czy gracz zdecyduje się na lekką i kompaktową konsolę New Nintendo 3DS, czy na New Nintendo 3DS XL o większym ekranie – oba systemy oferują szeroką gamę nowych właściwości, które docenią tak dotychczasowi użytkownicy konsoli Nintendo 3DS, jak i ci, którzy dopiero planują zakup swojej pierwszej kieszonkowej konsoli Nintendo.“

New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ukaże się 13 lutego 2015 w całej Europie. Oprócz samých konsoli, Nintendo Europe wyda 2 pakiety limitowane: New Nintendo 3DS XL Majora’s Mask Edition – będzie zawierać  preinstalowana kopię gry The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D**, w wyglądzie stylizowanym na motywie z gry. New Nintendo 3DS XL Monster Hunter 4 Ultimate Edition zawiera preinstalowaną kopie gry Monster Hunter 4 Ultimate *** i z logotypem z gry na wierzchu konsoli.

 

Więcej informacji znajdziecie na:

Nintendo PL  www.nintendo.pl

Nintendo Facebook PL https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Uwagi:
* Statystyki sprzedaży do stycznia 2015, źródło: Nintendo
**The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D jest  preinstalovana na 4 GB microSDHC karcie jako część tego bundle
***Monster Hunter 4 Ultimate je přeinstalovaný na 4 GB microSDHC karcie jako część tego bundle


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.