Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

19. 3. 2015, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, nowości
 

Akcja Xenoblade Chronicles 3D rozgrywa się na ciałach dwóch olbrzymich tytanów. W grze władasz ostrzem energetycznym Monado, aby uratować świat przed zagładą. Zwykła broń nie jest w stanie pokonać mechanicznych istot, Mechonów, dlatego Monado to jedyna nadzieja.

CECHY GRY:

  • Stworzona na nowo, aby działać na konsolach New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL. W pełni wykorzystuje możliwości nowych konsol, oferując super-stabilne 3D i sterowanie kamerą w grze za pomocą C Sticka. 
  • W pełni wykorzystuje większą moc procesora nowych konsol, dzięki czemu pozwala na zwiedzanie imponującego świata pełnego przygód.
  • Zapewni Ci kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Na swojej drodze napotkasz na wielu sprzymierzeńców, ale też wrogów. Możesz zmierzyć się z pobocznymi misjami, dostosować wygląd swojej postaci, handlować dobrami, a nawet pomóc odbudować zdziesiątkowaną kolonię.
  • Wrogowie w świecie gry są bardzo zróżnicowani. Możesz walczyć zarówno z małymi stworzeniami leśnymi, jak i z gigantycznymi behemotami.
  • Podczas bitew rozgrywanych w czasie rzeczywistym wykorzystasz specjalne zdolności zwane Arts oraz wyjątkowe umiejętności członków drużyny. Gdy walka będzie stawała się coraz bardziej intensywna, będziesz mógł też skorzystać z Chain Attacks, które zmieniają Arts wojownika i pozwalają mu zaatakować w inny sposób.
  • Zawiera zupełnie nowy tryb kolekcjonerski (Collection Mode), dzięki któremu można przyjrzeć się modelom 3D postaci i odsłuchać muzykę z gry. Kolejne elementy odblokowuje się wymieniając żetony, które uzyskuje się spotykając innych graczy dzięki StreetPassowi, kupując je za Play Coins lub używając figurki amiibo Shulk.
  • Raz dziennie możesz przyłożyć figurkę amiibo Shulk do pola komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) na dolnym ekranie Twojej konsoli, aby otrzymać trzy żetony, które wymienisz na modele i ścieżki dźwiękowe w trybie kolekcjonerskim. 

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.