Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 7. 2017, gry, New Nintendo 3DS, Nintendo 3DS, nowości
 

Przygotuj się na niesamowitą przygodę w tajemniczym i niebezpiecznym świecie Yo-kai, bo premiera YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters na rodzinę konsol Nintendo 3DS już tej jesieni. W grze YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters gracze znajdą całą zawartość gier YO-KAI WATCH® 2, a dodatkowo nowe opcje, dzięki którym Psychic Specters zapewni rozrywkę zarówno nowym, jak i obeznanym już w temacie fanom.

 

W najnowszej części serii YO-KAI WATCH®, YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters, poznajemy historię grupy złowrogich Yo-kai, która przybywa do Springdale, aby ukraść Zegarek Yo-kai i pogrążyć miasto oraz jego mieszkańców w chaosie. Jako Nate lub Katie gracz musi zapobiec realizacji złowieszczego planu, eksplorując szeroki świat gry, przyjaźniąc się z kolorowymi Yo-kai, a nawet podróżując w czasie, aby odwiedzić Springdale z przeszłości. Teraz, dzięki YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters, gracze mogą cieszyć się tą przygodą w jej kompletnej formie.

 

Oprócz zawartości z gier YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits oraz YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls gra YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters oferuje:

· 12 nowych zadań, a w tym zadanie dotyczące tajemniczego Darknyana. Wraz z zadaniami z gier Bony Spirits oraz Fleshy Souls daje to łącznie 100 zadań do wykonania

· Szansę zaprzyjaźnienia się z 15 Wicked Yo-kai, które wcześniej pojawiały się wyłącznie w roli przeciwników. Daje to łącznie ponad 300 grywalnych Yo-kai

· Unikalne instancje dla posiadaczy Bony Spirits oraz Fleshy Souls – gracze posiadający dane zapisu z jednej z dwóch wcześniejszych wersji dostaną dostęp do nowych instancji ze specjalnymi bosami i unikatowymi Yo-kai

· Nowe lokacje do zwiedzenia, a w tym fantastyczny Gera Gera Resort

· Rozszerzoną wersję lokalnego trybu kooperacji Yo-kai Watch Blasters, z nowymi potężnymi bosami do pokonania

 

 

Przygotuj się na najlepszą, najbardziej wciągającą grę Yo-kai do tej pory, bo YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters pojawi się na rodzinie konsol Nintendo 3DS już tej jesieni.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.