Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 7. 2014, gry, Nintendo 3DS, Novinka
 

Monster Hunter 4 Ultimate to najnowsza odsłona popularnej serii monster Hunter, która sprzedała się w ponad 28 milionach egzemplarzy na całym świecie. W Monster Hunter 4 Ultimate, gracz wcieli się w rolę myśliwego, podróżującego w karawanie i odkrywającego nowe miasta i lądy. Gra będzie zawierać setki questów, gdzie do wyboru będzie mnóstwo niezwykłych stworzeń, które będą posiadały cenne zasoby, potrzebne do wyposażenia gracza. Monster Hunter 4 Ultimate na Nintendo 3DS i 2DS zaprezentuje się w nowej odsłonie, po raz pierwszy proponując wspólną grę z trzema przyjaciółmi przez internet za pośrednictwem Nintendo Network oraz za pomocą dostępnej opcji lokalnej sieci bezprzewodowej.

Monster Hunter 4 Ultimate przeniesie gracza na nowe poziomy, wprowadzając więcej ruchów poziomych i pionowych. Rozbudowana dynamika pozwoli na zdobycie doświadczenia we wspinaczce czy ataku na przeciwnika ze ściany lub z półki, a broń nowej klasy, wymagająca użycia nowych potworów Monster Hunter, wprowadzi gracza w tajniki polowania.

Premiera Monster Hunter 4 Ultimate w Europie na Nintendo 3DS i 2DS na początku 2015.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.