Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 2. 2014, gry, Nintendo Direct, Nintendo 3DS, Wii U, nowości
 

Nintendo Direct  koncentruje się głównie na tytułach gier na konsolę Wii U. Już 30 maja możecie nastawić swoje radary na Mario Kart 8, czyli na jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na konsolę Wii U- tym razem z podwładnymi Bowsera, którzy będą kierowcami. Wczorajsza audycja przedstawiła długo oczekiwane tytuły gier, jak np. Beyonetta 2 od Platinum Games oraz  nowej gry, opracowanej przez MONOLITH SOFTWARE INC. Kolejnym zaskoczeniem była zapowiedź NES Remix 2 w internetowym sklepie Nintendo, przynosząca nowe wyzwania i prezentująca  remake klasycznej gry z Luigim. Kolejną niespodzianką było przedstawienie postaci Little Mac z gry  Punch Out! w grze Super Smash Bros. zarówno na Wii U jak i wersję Nintendo 3DS.

Oprócz gry Super Smash Bros. konsola Nintendo 3DS zostanie wzbogacona o gry, dostępne dla wszystkich kategorii wiekowych, jak np.: Mario Golf: World tour a Kirbi: Triple Deluxe, które pojawią sie w maju. Tymczasem Yoshi wyjdzie 14 marca na konsoli Nintendo 3DS XL w specjalnej serii Yoshi Special Edition wraz z grą Yoshi’s New Island. W internetowym  sklepie  Nintendo w grze Steel Diver: Sub Wars, pojawiła sie tematyka bitew podwodnych. Już teraz macie możliwość ściągnąć ją zupełnie za darmo. Kolejne perypetie wojenne będziecie mogli odnaleźć w grze Pokémon Link: Battle!, którą będzie  można ściągnąć już od 13 marca..

Więcej o Game Boy Advance, która ma sie ukazać w kwietniu na Wii U Virtual Console oraz o innych grach, jak np.  Donkey Kong, Professor Layton and Phoenix Wright,  dowiecie się z ostatniego komunikatu Nintendo Direct. Rok 2014 ofereuje niesamowitą ilość nowych doświadczeń dla właścicieli Nintendo. Więcej o Nintendo Direct na stronie:  

http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.