Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 5. 2016, gry
 

 Humble Bundle, Nintendo of America, Nintendo of Europe oraz Nintendo of Australia połączyły siły w celu stworzenia zestaw gier na Nintendo 3DS i Wii U, dostępnego na zasadzie płać ile chcesz (pay-what-you-want), zwanego Humble Friends of Nintendo Bundle. Część zysków ze sprzedaży zestawów zostanie przeznaczone na wsparcie organizacji charytatywnych Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Code.org.

Humble Friends of Nintendo Bundle składa się z wybranych cyfrowych tytułów od oddanych twórców i wydawców gier Nintendo, takich jak Capcom, SEGA, Nordic, Atlus, GalaxyTrail, WayForward, KnapNok Games i Vblank Entertainment. Kolejni wydawcy zostaną ujawnieni w trakcie trwania promocji, w związku z dodaniem nowych tytułów.

Tak jak poprzednio, zawartość zestawu będzie zależała od kwoty zakupu. Każdy, kto zapłaci 1 dolara lub więcej, otrzyma cyfrowe wersje gier Retro City Rampage: DX na Nintendo 3DS, Affordable Space Adventures na Wii U, Shantae and the Pirate's Curse na Nintendo 3DS i Wii U oraz kod rabatowy, który pozwoli nowym klientom na uzyskanie 10% zniżki przy zamówieniu subskrypcji Humble Monthly.

 

Wszyscy, którzy zdecydują się zapłacić więcej niż wynosi średnia cena zestawu w danym momencie promocji (wyświetlana na stronie internetowej), otrzymają dodatkowo cyfrowe wersje gier Freedom Planet na Wii U, Rhythm Thief & the Emperor's Treasure na Nintendo 3DS, Citizens of Earth na Nintendo 3DS lub Wii U (jedna wersja, do wyboru przez klienta) oraz ekskluzywny motyw menu HOME Nintendo 3DS Retro City Rampage: DX  niedostępny w żaden inny sposób.

Co więcej, po zapłaceniu więcej niż 13 dolarów można otrzymać wszystkie powyższe tytuły oraz cyfrowe wersje gier Super Street Fighter IV: 3D Edition na Nintendo 3DS oraz Darksiders II na Wii U.

Dodatkowe gry dla wszystkich, którzy zapłacili więcej niż w chwili zakupu wynosiła średnia cena, zostaną ujawnione 3 maja 2016 o godzinie 20:00. Aby dowiedzieć się jakie to będą tytuły, fani powinni śledzić profile Humble Bundle na Twitterze i Facebooku .

W przypadku zestawów Humble Bundle klienci mogą wybrać w jaki sposób wpływy z ich zakupu zostaną podzielone pomiędzy twórców gier i organizacje charytatywne.

Promocja Humble Friends of Nintendo Bundle zakończy się we wtorek 10 maja o godzinie 20:00.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.