Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 6. 2017, gry, nowości, Switch
 

Do ogłoszonych już turniejów ARMS oraz Splatoon 2 dołącza turniej Pokkén Tournament DX, co daje nam triadę gier akcji na stoisku Nintendo E3 w Los Angeles. Rozgrywki oglądać można online po angielsku na stronie internetowej E3 2017 Nintendo of Europe oraz kanale Twitch Nintendo.

 

Harmonogram wydarzeń na E3:

Turnieje

Nazwa: 2017 Splatoon 2 World Inkling Invitational

Data: Wtorek, 13 czerwca

Czas: 23:30 CEST*

Szczegóły: Pierwszy raz w historii zawodnicy z czterech różnych regionów świata będą walczyli o panowanie nad światem w Splatoon 2. Cztery czteroosobowe zespoły – ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Europy oraz Australii/Nowej Zelandii – pokonały rywali w lokalnych turniejach, które miały miejsce w ostatnich miesiącach.

Format: Podczas pokazu w Los Angeles drużyny będą walczyły w TurfWar (wojnie o teren) każda z każdą, dzięki czemu będą mogły poznać swoje mocne strony oraz słabości. W następnej rundzie będą walczyli w trybie Ranked Battle. W półfinałach będzie pięć, a w finałach siedem rund.

Nagroda: Zwycięska drużyna zdobędzie specjalny puchar Splatoon 2 z wygrawerowanymi imionami zwycięzców.

Komentatorzy: Jordan Kent, Ashley Esqueda oraz Eric Smith z Nintendo of America

 

Nazwa: Pokkén Tournament DX Invitational

Data: Środa,14 czerwca

Czas: 19:30 CEST*

Zawodnicy: Osiem gwiazd YouTube oraz Twitcha

Format: Gra z czterema drużynami, po dwóch zawodników w każdej. Losowa kolejność walk. Pierwsza osoba w każdej drużynie musi wybrać jedną z nowych postaci, kolejna może wybrać dowolną.

Nagroda: Obaj zwycięzcy dostaną ilustrację z Pokkén Tournament DX podpisaną przez CEO oraz dyrektora The Pokémon Company - Tsunekazu Ishiharę oraz deweloperów gry.

Komentatorzy: D1 i VikkiKitty

 

Nazwa: 2017 ARMS Open Invitational

Data: Czwartek, 15 czerwca

Czas: 00:30 CEST*

Zawodnicy: Czterech profesjonalnych graczy bijatyk (Alex Valle, Kelsy “SuperGirlKels” Medeiros, Daniel “Tafokints” Lee i Marie-Laure “Kayane” Norindr) zmierzy się z czterema uczestnikami E3, którzy wywalczą sobie miejsce w turnieju na stoisku Nintendo.

Format: Pojedyncza eliminacja

Nagroda: Pas 2017 ARMS Open Invitational

Komentatorzy: D1 i VikkiKitty

 

Nintendo Treehouse: Live at E3

Co: Członkowie Nintendo Treehouse ponownie opowiedzą o szczegółach gier na konsole Nintendo Switch oraz Nintendo 3DS, włączając w to Super Mario Odyssey oraz Pokkén Tournament DX. Widzowie będą mogli obejrzeć rozgrywkę oraz posłuchać rozmów dotyczących detali.

Kiedy: Show zaczyna się we wtorek, 13 czerwca, zaraz po prezentacji Nintendo Spotlight: E3 2017 około godziny 18:30 CEST. We środę 13 czerwca oraz czwartek 15 show rozpocznie się około 19:00 CEST*.

Kto: Członkowie Treehouse oraz deweloperzy i inni growi eksperci, np. Tsunekazu Ishihara (dyrektor i CEO The Pokémon Company). Pan Ishihara wraz z twórcami gry będą opowiadali o nadchodzącym tytule na Nintendo Switch - Pokkén Tournament DX.

 

*Godziny mogą ulec zmianie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.