Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 12. 2014, gry
 

Główni designerzy Nintendo – 5 grudnia w Las Vegas Shigeru Miyamoto i Eiji Aonuma zademonstrowali na The Game Awards nowe gameplaye z serii The Legend of Zelda na konsolę Wii U. Miyamoto i Aonuma zaprezentowali widzom oszałamiającą grafikę, a gracze dzięki mapie znadującej się na GamePadzie Wii U będą mogli oznaczyć miejsca w grze, a ta zostanie przedstawiona w formie morskich latarni, pomagających przy nawigacji. Zaprezentowano również  latający szybowiec Sailcloth i Eponę, konia Linka, który nie musi wskazywać Ci drogi na każdym kroku. Epona ominie drzewa  i różne przeszkody zupełnie tak samo, jak by to zrobił żywy koń. Z kolei ręce Linka stworzone są  do miecza lub do strzelania z łuku.

Mario Maker na Wii U, dzięki któremu gracze będą mogli zbudować swojego własnego Mario, i który po raz pierwszy został odkryty na  E3 w czerwcu. Na The Game Awards również zostały przedstawione nowe szczegóły na temat Mario Maaker.  W grze będziesz musiał wybierać spośród wielu designów, by zmienić również wygląd.  Oto zaproponowane designy: Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World a New Super Mario Bros. U. Każdy styl posiada mechaznimy gry, odpowiadające danej grze. Mario Maker ukaże się w 2015 r. – w roku, kiedy to mija 30  lat od japońskiej premiery Super Mario Bros. w 1985 roku.

Nintendo poinformowało również, że  Code Name: S.T.E.A.M., taktyczna gra akcji RPG, ukaże się na Nintendo 3DS w maju 2015 roku. Tryb Multiplayera umożliwi graczom rywalizować 1 przeciw drugiemu, on-line w lokalnym multiplayerze.

 


 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.