Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 2. 2017, gry, nowości
 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild na konsole Nintendo Switch oraz Wii U jest jedną z większych i najbardziej wciągających gier wideo stworzonych przez Nintendo. Podczas gdy główna gra oferuje graczom absorbujące zadanie, które będzie godzinami trzymało ich w napięciu, oraz swobodę w zwiedzaniu ogromnego Hyrule w swoim własnym tempie, świat gry dostarcza bogatego tła idealnego dla kolejnych przygód. W rezultacie w przygotowaniu jest pierwsza kiedykolwiek zawartość do pobrania dla gry z głównej serii Legend of Zelda.

 

Od dnia premiery gry, 3 marca, gracze będą mogli kupić Przepustkę Rozszerzającą za 19,99 euro, która da im dostęp do dwóch zestawów dodatkowej zawartości dla gry, kiedy staną się one dostępne w późniejszym czasie tego roku. Natychmiast po wczesnym zakupie lub zakupie Przepustki Rozszerzającej, trzy nowe skrzynie skarbów pojawią się w grze na obszarze Great Plateau. W jednej z nich znajdziecie ekskluzywną dla Przepustki bluzkę z logiem Nintendo Switch, którą Link może nosić podczas swojej podróży. Dwie pozostałe kryją w sobie przydatne przedmioty. Pierwsza paczka zawartości zaplanowana jest na lato tego roku i zawierać będzie dodatek do wyzwania Cave of Trials, nowy trudny poziom trudności oraz nową opcją dla mapy w grze. Druga paczka zawartości pojawi się w okresie świątecznym 2017 roku i doda nowe wyzwania, które pozwolą graczom cieszyć się nowymi lochami oraz oryginalną historią. Przepustka Rozszerzająca dostępna będzie zarówno dla wersji gry na Nintendo Switch, jak i Wii U i będzie ona taka sama na obu tych konsolach. Nie da się kupić indywidualnych paczek zawartości.

 

“Świat Hyrule, który stworzyliśmy dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild  jest tak wielki i kolorowy, że chcieliśmy zaoferować w nim graczom więcej doświadczeń” – powiedział deweloper Nintendo, Eiji Aonuma, wieloletni twórca serii. „Mamy nadzieję, że dzięki nowej Przepustce Rozszerzającej fani będą dłużej grali oraz zwiedzali i jeszcze bardziej cieszyli się grą.”

 

Aonuma stworzył także krótki film, aby podzielić się szczegółami dotyczącymi Przepustki Rozszerzającej, który dostępny jest już teraz na YouTube. Premiera gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild  na konsole Nintendo Switch i Wii U już 3 marca w sklepach oraz w Nintendo eShop.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.