Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 12. 2021, Switch
 

W tygodniu od 22 listopada w całej Europie sprzedano więcej konsol i gier Nintendo Switch niż w jakimkolwiek innym tygodniu w historii konsoli.

Wprowadzona na rynek w marcu 2017 roku i wkrótce rozpoczynająca swój szósty rok w sprzedaży, rodzina konsol Nintendo Switch, obecnie obejmująca.Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite oraz Nintendo Switch – OLED Model, miała w tygodniu rozpoczynającym się 22 listopada swój najlepszy w historii tydzień sprzedaży sprzętu w Europie, przewyższając poprzedni rekord ustanowiony w listopadzie 2019 roku.

Motorem sprzedaży sprzętu był limitowany zestaw zawierający konsolę Nintendo Switch, kod do pobrania Mario Kart 8 Deluxe oraz trzymiesięczne indywidualne członkostwo w Nintendo Switch Online, które pozwala znajomym i rodzinom grać razem w kompatybilne gry online, a to wszystko w jednym pakiecie.

Listopad tego roku był również rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży gier w Europie. W tygodniu od 15 listopada w całej Europie sprzedano więcej gier na Nintendo Switch niż w jakimkolwiek poprzednim tygodniu w historii konsoli, a rekord ten został jeszcze bardziej pobity w następnym tygodniu.

Znaczący sukces odniosły wydane 19 listopada gry Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl, które łącznie sprzedały się w ponad sześciu milionach egzemplarzy na całym świecie już w pierwszy weekend sprzedaży*.

Do najnowszych gier wydanych na Nintendo Switch należą Metroid Dread, Mario Party Superstars, WarioWare: Get It Together!, Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl, oraz Big Brain Academy: Brain vs. Brain. Co więcej, Nintendo Switch to platforma, na której znajduje się wiele różnych gier dla wszystkich typów graczy, takich jak: Animal Crossing: New Horizons, Mario Kart 8 Deluxe, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Super Smash Bros. Ultimate, Fortnite, Minecraft oraz MONSTER HUNTER RISE.

* Raportowana sprzedaż na podstawie wewnętrznych danych sprzedażowych Nintendo. Sprzedaż oprogramowania obejmuje zarówno sprzedaż fizyczną, jak i cyfrową.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.