Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 5. 2016, gry, nowości, Wii U
 

Wejdź w pełen akcji świat Star Fox Zero i wykorzystaj kinowy widok na ekranie telewizora, aby wiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się Arwing, a dzięki GamePadowi Wii U oraz klimatycznym efektom dźwiękowym poczuj się, jakbyś zasiadał w fotelu pilota i celuj precyzyjnie przy użyciu intuicyjnego sterowania ruchem. Szeroki wybór misji treningowych pomoże nowym rekrutom udoskonalić grę z wykorzystaniem dwóch ekranów. Można do nich powrócić w każdej chwili, aby uzyskać więcej punktów, a następnie wykorzystać swoje nowe umiejętności w głównej grze, aby odkryć nowe miejsca oraz osiągnąć lepsze wyniki w już znanych lokalizacjach.

W miarę upływu gry można powrócić do poprzednich misji, aby zebrać ukryte przedmioty i wypróbować alternatywne drogi, które oferują zupełnie nowe wyzwania. Taka możliwość istnieje na przykład na pełnej broni biologicznej planecie Fortuna. Na końcu standardowej drogi na graczy czeka klimatyczna walka z cyborgiem zwanym Monarcha Dodora. Po ukończeniu innej misji pewni siebie piloci mogą wrócić na Fortunę, aby wybrać alternatywną drogę i ścigać drużynę Star Wolf. Dzięki wielu ścieżkom dostępnym w grze, niosącym nowe wyzwania i niespodzianki, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – niezależnie od stopnia zaawansowania czy stylu gry. Na YouTube'ie zamieszczony został zwiastun Star Fox Zero Squadron, który pozwala na przyjrzenie się akcji z gier Star Fox Zero i Star Fox Guard.

 

Piloci, którzy szukają mocniejszych wyzwań, mogą stuknąć figurką amiibo Falco, aby odblokować Black Arwinga (Czarnego Arwinga), który ma silniejszą broń, ale jest słabszy pod względem obrony, co czyni z niego wrażliwy statek o dużym potencjale. Po stuknięciu amiibo Fox odblokowany zostanie retro Arwing stylizowany na tego z oryginalnej gry Star Fox na Super NES-a oraz specjalna retro muzyka. Można go wykorzystać na pierwszej planszy na planecie Corneria.

Razem ze Star Fox Zero wydana zostanie gra towarzysząca Star Fox Guard, która umożliwi graczom sprawdzenie się w roli niezwykłych ochroniarzy, broniących kopalnie przed falami robotycznych najeźdźców. Do dyspozycji jest 12 kamer, z których obraz może być wyświetlany na ekranie telewizora. Każda kamera monitoruje inną część kopalni. Gracze mają za zadanie przełączać się między kamerami tak, aby wypatrzeć wrogów i zniszczyć ich nim osiągną centralną wieżę. Aby powstrzymać nieustający najazd robotów, konieczne jest bycie bardzo uważnym oraz posiadanie umiejętności pracy wielozadaniowej, przyda się też pomoc przyjaciół, którzy mogą obserwować część kamer. Pomocne będą również figurki amiibo Fox i Falco, które po stuknięciu raz dziennie przywołają drużynę Star Fox, atakującą roboty niszczącym atakiem z powietrza.

Po pomyślnym ukończeniu misji można uzyskać rzadkie metale, które odblokowują dodatkowe misje i kamery ze specjalnymi możliwościami, takimi jak spowalnianie wrogów czy zatrzymywanie ich w miejscu, co pozwala na stosowanie jeszcze bardziej skomplikowanych strategii. Tryb My Squad pozwoli taktykom na stworzenie wzorów ataków wrogów i wrzucenie ich do sieci, dzięki czemu będą mogli przetestować umiejętności graczy z całego świata. Z kolei w ramach funkcji Star Strategists codziennie będzie pojawiać się nowe wyzwanie dla wszystkich graczy.

Fani, którzy kupią Star Fox Zero będą mogli wypróbować Star Fox Guard w wersji demo dostępnej wyłącznie z poziomu menu głównego gry Star Fox Zero. Zapisane stany gry można przenieść do pełnej wersji, dzięki czemu młodzi taktycy wznowią rozgrywkę w tym miejscu, w którym skończyli ją w wersji demo.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.