Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

29. 6. 2017, gry, nowości
 

29 września Super Nintendo Entertainment System, następca legendarnego Nintendo Entertainment System, powróci w postaci niewielkiego Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System. Super Nintendo to sprzęt, który swoją premierę miał w 1992 roku, i ukazały się na niego tytuły uważane przez niektórych za jedne z najlepszych gier wszech czasów - klasyki takie jak Super Mario World, The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario Kart, Super Metroid czy F-ZERO.

 

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System zawiera 21 preinstalowanych, klasycznych gier. Z łatwością może być podpięty pod każdy telewizor ze standardem HD poprzez użycie dołączonego kabla HDMI. Po raz pierwszy w historii gracze, którzy zdecydują się na zakup tego systemu, będą mogli cieszyć się kosmicznymi przygodami w Star Fox 2, kontynuacji Star Fox (znanego w Europie jako Starwing) - gry, która powstała w czasach Super Nintendo, ale nie została nigdy wydana... w żadnym miejscu!

 

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System ma ten sam wygląd i dostarcza takich samych wrażeń z gry co oryginalna konsola - tylko w mniejszej skali - i ma zainstalowanych 21 gier:

 

· Contra III: The Alien Wars™

· Donkey Kong Country™

· EarthBound™

· Final Fantasy III

· F-ZERO™

· Kirby™ Super Star

· Kirby’s Dream Course™

· The Legend of Zelda™: A Link to the Past™

· Mega Man® X

· Secret of Mana

· Star Fox™

· Star Fox™ 2

· Street Fighter® II Turbo: Hyper Fighting

· Super Castlevania IV™

· Super Ghouls ’n Ghosts®

· Super Mario Kart™

· Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars™

· Super Mario World™

· Super Metroid™

· Super Punch-Out!!™

· Yoshi’s Island™

 

Wszystkie te gry są niepodważalnie klasykami, ale niektóre z nich - Secret of Mana, Final Fantasy III, EarthBound i Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars - są ogromnymi grami RPG, których ukończenie zajmie wiele godzin. Nawet najwierniejsi fani, którzy przeszli te gry wiele razy, znajdą dla siebie coś nowego w niewydanym nigdy Star Fox 2 (aby odblokować ten tytuł, gracze będą musieli wykazać się umiejętnościami przejść pierwszy poziom pierwszego Star Foxa)

 

W zestawie z konsolą Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System znajduje się kabel HDMI, kabel zasilający USB*, dwa przewodowe kontrolery Super NES Classic Controllers - idealne dla graczy chcących się zanurzyć w rozgrywkę dla wielu graczy. Niektóre z gier z trybem multiplayer to Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, Super Mario Kart, Contra III: The Alien Wars™ i Secret of Mana.

 

Cofnij się do lat 90. i doświadcz ponownie ponadczasowych klasyków, kiedy Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System zadebiutuje 29 września w Europie.

 

*Zasilacz sieciowy do kabla USB jest wymagany do włączenia konsoli ale nie znajduje się w zestawie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.