Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 7. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

21 lipca 2016 – Londyn, Wielka Brytania – Parę dni temu The Pokémon Company International ujawniło nowe funkcje i nieznane wcześniej Pokémony, które pojawią się w długo oczekiwanych  grach Pokémon Sun i Pokémon Moon, dostępnych wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS.

Grono Pokémonów poszerza się o następujące stworki:                                                                                             

Nazwa: Wimpod

Typ: robak/wodny

Wimpod to Pokémon Uciekający. Wimpod to tchórzliwy padlinożerca, który je lub zbiera wszystko, co zostaje wrzucone do morza. Z tego względu jest ceniony w regionie Alola i traktowany jako morski sprzątacz. Wimpod ma nową umiejętność, Wimp Out (Stchórzenie), dzięki której ucieka lub wraca do Poké Balla, kiedy jego HP spada poniżej 50%.

Nazwa: Bounsweet

Typ: trawiasty

Pokémon Owoc Bounsweet wydziela smakowity zapach. Zapach ten potrafi uspokoić ludzi, dlatego też wielu mieszkańców regionu Alola zabiera Bounsweety do domów i wykorzystuje je jako odświeżacze powietrza.

Nazwa: Comfey

Typ: baśniowy

Comfey, Pokémon Wianek, zbiera kwiaty, które nosi ze sobą. Comfey wykorzystują swój kojący aromat w celu leczenia ludzi i Pokémonów w szpitalach i Centrach Pokémonów.

Nazwa: Mudsdale

Typ: ziemny

Mudsdale to Pokémon Koń Pociągowy, który charakteryzuje się niezwykłą siłą i wytrzymałością. Nogi Mudsdale'a pokryte są ochroną warstwą błota, a jego pojedyncze kopnięcie może nawet całkiem zniszczyć samochód. Jego umiejętnością czasami jest Stamina (Wytrzymałość), nowa zdolność zwiększająca obronę Pokémona o jeden poziom po tym, jak zostanie on zaatakowany.

Nazwa: Bewear

Typ: normalny/walczący

Bewear to Pokémon Siłacz, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Bewear jest potężny, ma silnie rozwinięte ręce i nogi. Uwielbia wszystko obściskiwać, przy okazji niszcząc to na kawałki.

Nazwa: Mimikyu

Typ: duch/baśniowy

Pokémon Przebieraniec Mimikyucałe życie spędza pod przykryciem. Umiejętność Disguise (Przebranie) chroni go przed pierwszym atakiem przeciwnika, po którym wygląd Mimikyu ulega zmianie.

Nowe funkcje pojawią się w Pokémon Global Link. Jest to strona internetowa łącząca graczy z całego świata lubiących główne gry Pokémon. Pokémon Global Link już wkrótce przestanie obsługiwać gry Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X i Pokémon Y. W listopadzie pojawi się jego uaktualniona wersja, kompatybilna z grami Pokémon Sun i Pokémon Moon. Wraz z nią wprowadzona zostanie skrywana pod nazwą Friendly Competitions (Przyjazne Zawody) możliwość przeprowadzania swoich własnych zawodów i turniejów z ściśle określonymi zasadami. Dostępne będą dwa typy zawodów: Online i Live.

· Online Competitions – Te zawody przeprowadzane są za pośrednictwem Internetu. Przeciwnicy są w nich dobierani losowo i walczą ze sobą o uzyskanie jak najlepszej pozycji w rankingu. W zawodach mogą brać udział trenerzy Pokémonów z całego świata lub tylko ci wcześniej wybrani.

·  Live Competitions – Ten typ zawodów pozwoli graczom na zmierzenie się z przyjaciółmi i innymi trenerami przebywającymi w pobliżu. Digital Player ID zawierający zasady zawodów jest generowany w formie kodu QR. Po zeskanowaniu go konsolą z rodziny Nintendo 3DS, gracze mogą wciąż udział w danych zawodach.

Ogłoszono także wprowadzenie do gier nowej funkcji zwanej Hyper Training (Hiper Trening), umożliwiającej zwiększenie mocy Pokémonów. Dotychczas Pokémony stawały się silniejsze dzięki osiąganiu kolejnych poziomów i wzmacnianiu podstawowych statystyk. Na ich moc zawsze jednak wpływały indywidualne możliwości każdego Pokémona. Hyper Training pozwala stworkom, które osiągnęły Lv. 100 na zwiększanie indywidualnych możliwości, co nie było jak dotąd możliwe w żadnej poprzedniej grze z Pokémonami. Twoje Pokémony na setnym poziomie mogą stać się jeszcze silniejsze. Hyper Training jest przeprowadzany przez Pana Hypera, nową postać, która skrywa się gdzieś w regionie Alola. Bottle Cap (Kapsel) to nowy przedmiot dostępny w grach Pokémon Sun i Pokémon Moon, umożliwiający graczom przeprowadzenie Hiper Treningu na Pokémonach. Mityczna Magearna dystrybuowana w Europie pod koniec roku będzie trzymała przy sobie Bottle Cap.

Nowy zwiastun, który przedstawia te wszystkie nowe funkcje i nieznane wcześniej Pokémony można znaleźć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=SCK14PRQlJ4.

Gry Pokémon Sun i Pokémon Moon pojawią się w Europie 23 listopada, wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Aby uzyskać więcej informacji o nowych grach, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/SunMoon (w języku angielskim).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.