Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 6. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon, Switch
 

Podczas prezentacji Pokémon Direct 6.6 w Londynie prezes i CEO  The Pokémon Company, Tsunekazu Ishihara, oraz dyrektor GAME FREAK, Junichi Masuda, ogłosili nadchodzące tytuły Pokémon na konsole Nintendo.

Pokémony zmierzą na Nintendo Switch jeszcze w tym roku z tytułem Pokkén Tournament DX, w którym znajdzie się zawartość zarówno z wersji Pokkén Tournament na Wii U, jak i na automaty. Pokkén Tournament DX wprowadzi szereg ekscytujących nowych opcji, aby dostarczyć graczom jak najlepszą zabawę.

 

 

· Graj w Pokkén kiedykolwiek, gdziekolwiek na Nintendo Switch – Graj w Pokkén Tournament DX w trybie TV, trybie przenośnym lub podziel się z innym Trenerem Joy-Conem i grajcie razem w trybie stołowym!

· Całkowicie nowy wojownik – Decidueye wkracza do walki wraz z wszystkimi poprzednimi  Pokémonami z wersji na automaty oraz na Wii U.

· Nowe  Pokémony wsparcia – Litten oraz Popplio debiutują w roli wsparcia podczas walki.

· Tryb Battle – Wybierz trzy  Pokémony i spróbuj pokonać wszystkie  Pokémony przeciwnika, aby wygrać w nowym trybie Battle.

· Tryb Group Match – Znajdź przeciwników o podobnych umiejętnościach I walcz z nimi online.

· Codzienne wyzwania – Ukończ szereg różnych dziennych wyzwań.

Oglądaj powtórki z walk – Ulepszaj swoje umiejętności, oglądając powtórki z walk innych graczy. Możesz także dzielić się swoimi najlepszymi walkami.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.