Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 9. 2018, nowości
 

W nowej prezentacji Nintendo Direct, Nintendo ujawniło, że nowe gry w dwóch głównych seriach Nintendo są obecnie w fazie produkcji na konsolę Nintendo Switch. Animal Crossing na Nintendo Switch (tytuł roboczy), który jest nową grą w uwielbianej przez fanów serii oraz Luigi's Mansion 3 (tytuł roboczy) pojawią się wyłącznie na Nintendo Switch w 2019 roku. Prezentacja wideo pokazała także nowy zestaw Super Smash Bros. Ultimate z limitowaną edycją konsoli Nintendo Switch. Prezentacja Nintendo Direct ujawniła różnorodną ofertę gier zmierzających na konsolę Nintendo Switch, w tym ogromną kolekcję klasycznych gier FINAL FANTASY, remake HD ukochanego Katamari Damacy oraz adaptacje najlepiej sprzedających się gier karcianych i planszowych takich jak Carcassonne i Pandemic.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.