Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 6. 2014, Wii U
 

4 czerwca 2014 – Nintendo poinformowało o aktualizacji nowego systemu, który jest dostępny teraz na  Wii U .Najbardziej widoczną zmianą jest dodanie funkcji Quick Start- po włączeniu konsoli za pomocą GamePada Wii U, na ekranie pojawi się 10 ostatnio używanych bądź zainstalowanych gier czy aplikacji. Użytkownicy będą mogli rozpocząć grę od razu, bez konieczności czekania na załadowanie się ekranu głównego Wii U . Quick Start jest idealnym rozwiązaniem dla niecierpliwych graczy!

Informacje użytkowe:

  • Użytkownicy mogą otrzymywać na swój GamePad Wii U powiadomienia o nowych grach produktach oraz ofertach specjalnych. Następnie, będą mogli włączać  lub wyłączać alerty dźwiękowe lub np. nastawić konkretną godzinę, kiedy to nie chcesz dostwać żadnych powiadomień.
  • Aktualizacja systemowa,  którą wcześniej się ściągało, teraz będzie instalowana automatycznie, nawet jeśli konsola będzie wyłączona.
  • Łatwiejsze ustawienie  Nintendo Network ID dla nowych użytkowników.  
  • Powiadomienia (w odróżnieniu od powiadomień na GamePada Wii  U) są teraz dostępne z Home Menu, a także z Menu Wii U.

 

Więcej informacji pod linkiem:

Strona internetowa: http://www.nintendo.pl/nintendo-wii-u-hw/opis-systemu/

 

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.