Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

19. 5. 2021, Switch
 

Wraz z Mario Golf: Super Rush, seria Mario Golf powraca w najszybszej jak dotąd odsłonie. Gracze mogą dołączyć do postaci z Grzybowego Królestwa w różnych trybach dla wielu graczy lub w pojedynkę, gdy gra pojawi się 25 czerwca 2021 r. na Nintendo Switch. Nowy zwiastun ujawnia barwną listę postaci, nowy tryb, różne lokacje i mnóstwo dalszych szczegółów dotyczących gry.

Najważniejsze cechy:

 • Różne style gry:
  • Proste sterowanie: Proste sterowanie przyciskami ułatwia rozgrywkę zarówno nowym graczom, jak i doświadczonym profesjonalistom. Po prostu wyceluj, wybierz moc uderzenia i wyślij piłkę w powietrze. Ponadto można używać kontrolerów ruchu, trzymając kontroler Joy-Con jak kij golfowy*.
  • Przydatne narzędzia: Podkręcanie uderzenia to skuteczna technika unikania zagrożeń, a podkręcenie piłki wpływa na to, jak toczy się ona po wylądowaniu. Dostępne funkcje pomagają pokonać trasę, w tym miernik strzału, który dostosowuje się do kąta nachylenia stoku i skan, który ułatwia odczytywanie terenu.
    
 • Znajome twarze oraz zabawa z rodziną i przyjaciółmi: Gracze mogą wybierać spośród obsady 16 postaci z Grzybowego Królestwa, z których każda ma inne mocne strony i posiada własne unikalne ruchy specjalne. Pauline, Chargin’ Chuck oraz King Bob-omb pojawią się po raz pierwszy w serii. Gracze mogą grać na torze z maksymalnie trzema innymi zawodnikami, zarówno lokalnie, jak i online **, w różnych trybach.
   
 • Różnorodne lokacje: Od standardowych pól po pola ze specjalnymi zagrożeniami, każda runda golfa jest inna. Do wyboru jest sześć wspaniałych lokacji.
   
 • Różne tryby:
  • Speed Golf: W nowym, szybkim trybie Speed Golf gracze grają jednocześnie i ścigają się po polu golfowym, kto pierwszy wbije piłkę do dołka.  Podczas sprintu do piłki należy pamiętać, aby zbierać przedmioty, które pomagają odzyskać wytrzymałość i unikać różnych zagrożeń na polu golfowym.. Gracze mogą również używać specjalnych doskoków i uderzeń, aby przechylić zwycięstwo na swoją korzyść.
    
  • Battle Golf: W Battle Golf - bardziej szalonej i strategicznej wersji Speed Golf - w grze jest jednocześnie dziewięć dołków. Pierwszy gracz, który zdobędzie trzy dołki, wygrywa, więc ważne jest, aby wyprzedzić przeciwników lub zaryzykować przegraną.
    
  • Standard Golf: W trybie Standard Golf liczy się każde uderzenie i wygrywa najniższy wynik.
    
  • Golf Adventure:  W tym trybie gracze solo mogą przejść od nowicjusza do profesjonalisty, rejestrując swoją postać Mii w prestiżowym klubie country. Podczas interakcji ze znanymi postaciami z Grzybowego Królestwa mogą nauczyć się grać i podejmować różnorodne wyzwania. Zdobywanie doświadczenia umożliwia awansowanie postaci, co można wykorzystać w trybach wieloosobowych.

*Podczas trybu Golf Adventure nie można używać kontrolerów ruchu.
** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.