Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 7. 2021, Switch
 

Gra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD jest od dziś dostępna na Nintendo Switch . Link odbędzie podróż między bezkresnym niebem a mityczną powierzchnią poniżej, aby uratować Zeldę, przyjaciółkę z dzieciństwa, która musi stawić czoła swojemu przeznaczeniu. 

W każdym regionie kryją się rozległe lochy pełne przerażających potworów, skarbów i zagadek, które wystawią na próbę nawet najodważniejszych bohaterów. Gracze mogą wymachiwać mieczem i zadawać ciosy pod kątem, korzystając z intuicyjnego sterowania ruchowego, które dopasowuje się do ich ruchów, lub po raz pierwszy, skorzystać z nowo dodanego sterowania opartego na przyciskach.

Jako świeży absolwent Skyloft Knight Academy Link wyrusza na wyprawę, aby uratować swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Zeldę, przed samozwańczym władcą demonów Ghirahimem. Jako przewodnik towarzyszy mu Fi, duch Goddess Sword. Po drodze spotykasz również rywala Linka - Groose'a oraz tajemniczą wojowniczkę Impę. Link może wzbić się w przestworza na swoim wiernym Loftwingu i odwiedzić wyspy usiane na horyzoncie, a następnie zanurkować ku osławionej powierzchni i przemierzać lasy, pustynie, wulkany i wiele innych obszarów. 

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zawiera również ulepszenia rozgrywki, w tym zwiększoną liczbę klatek na sekundę i autozapisów, udoskonalone samouczki dla graczy jak również ogólne wskazówki dotyczące całej przygody.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.