Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

18. 3. 2022, Switch
 

Wybierz się na nostalgiczną przejażdżkę trasą historycznych wyścigów Mario Kart w Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass i ścigaj się do mety na 48 zremasterowanych torach. W tym płatnym DLC* osiem tras zostanie udostępnionych równocześnie w każdej z sześciu fali, do końca 2023 roku. We wszystkie można grać lokalnie lub w sieci**, a pierwsza fala startuje już dziś. 

Pierwsza fala zawiera takie atrakcje jak Golden Dash Cup i Lucky Cat Cup, w których gracze będą mogli m.in. mknąć po ruchomych schodach i przenikać przez wystawy sklepowe w Wii Coconut Mall, unikać spadających głazów w N64 Choco Mountain, pędzić wśród tłumów w 3DS Toad Circuit, szybować ponad chmurami w GBA Sky Garden i przebijać się przez ciasny ruch uliczny w DS Shroom Ridge. A po raz pierwszy będziemy mogli nawet wybrać własną ścieżkę w Tokyo Blur, Paris Promenade i Ninja Hideaway z Mario Kart Tour.

Podkręć Mario Kart 8 Deluxe dzięki Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass i doświadcz większej liczby ramp, pętli, zakrętów i skoczni po udostępnieniu każdej z sześciu fal. Gracze mogą cieszyć się wszystkimi sześcioma falami bez dodatkowych opłat dzięki członkowstwu Nintendo Switch Online + Expansion Pack lub nabywając Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass oddzielnie w Nintendo eShop.

* Uwaga: nie ma możliwości zakupu fal z torami pojedynczo. Do korzystania z zawartości Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass wymagana jest podstawowa wersja gry Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch. Niezbędna jest bezpłatna aktualizacja oprogramowania. Szerokopasmowe połączenie internetowe jest wymagane do pobierania aktualizacji oprogramowania. Wymagana jest również rejestracja i powiązanie konta Nintendo oraz akceptacja Umowy konta Nintendo i Polityki prywatności. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o aktualizowaniu gier na Nintendo Switch.

** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.