Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 12. 2020
 

Zadawaj szybkie, proste ciosy, haki i rób uniki w rytm 20 popowych hitów oraz 3 oryginalnych utworów dzięki grze Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise, która właśnie pojawiła się na Nintendo Switch. Gracze mogą rozpocząć codzienną rutynę bokserską w trybie Daily Exercise trenując z instruktorem lub zbudować własną sesję od podstaw w trybie Free Training. Przyjaciele i członkowie rodziny mogą razem ćwiczyć w treningu dla dwóch graczy, w którym każdy używa jednego kontrolera Joy-Con.

Sześciu oryginalnych instruktorów z pierwszej gry Fitness Boxing powraca, a na ring dołączają trzej nowi trenerzy: Karen, Hiro i Janice. Ci wirtualni trenerzy będą wspierać i zachęcać graczy podczas sesji treningowych. Regularne treningi pozwolą odblokować opcje dostosowywania wyglądu każdego trenera, w tym elementy garderoby, akcesoria i wiele innych.

Właściciele Fitness Boxing mogą importować swoje statystyki do Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise i kontynuować swoje postępy. Gracze mogą ustawić swoje cele fitness, a regularnie
wykonując treningi śledzić różne statystyki notowane w kalendarzu, takie jak dzienne spalanie kalorii i ilość uderzeń pięścią. Dla nowicjuszy dostępna jest również bezpłatna wersja demonstracyjna do pobrania w sklepie Nintendo eShop.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.