Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 3. 2021, Switch
 

Na początku miesiąca lista wojowników Super Smash Bros. Ultimate poszerzyła się o legendarną Aegis z gry Xenoblade Chronicles 2. Wojowniczka jest częścią pakietu Challenger Pack 9 DLC, który zawiera również nową arenę i wybór utworów muzycznych z Xenoblade Chronicles 2. Masahiro Sakurai, reżyser serii Super Smash Bros., przedstawił podczas transmisji zestaw ruchów nowo dodanego wojownika, w tym bliższe spojrzenie na nową arenę Cloud Sea of Alrest.

Pakiet Challenger Pack 9 stanowi część przepustki Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2, który można kupić w Nintendo eShop za 29,99 EUR, a zawiera także Min Min z ARMS, Steve i Alex z Minecraft, Sephirotha z FINAL FANTASY VII oraz dwóch wojowników, którzy zostaną ogłoszeni w dniu premiery. Challenger Pack 9 można również kupić oddzielnie za 5,99 EUR.

W Xenoblade Chronicles 2, Pyra to legendarne Ostrze, żywa broń głównego bohatera Rexa. W tej grze RPG, po serii dramatycznych wydarzeń Mythra zostaje wprowadzona jako kolejna
osobowość zapieczętowana w Pyrze. Te dwie postacie, które w Xenoblade Chronicles 2 połączył los, są również teraz połączone w arenie Super Smash Bros. Ultimate.

Pyra i Mythra są na Ekranie wyboru pokazane jako technicznie jeden wojownik, ale gracze mogą przełączać między nimi w dowolnym momencie bitwy. Pyra jest potężną wojowniczką, a Mythra wyróżnia się szybkością. Poprzez zmianę wojownika, gracze mogą żonglować pomiędzy atakami o potężnej mocy Pyry i szybkimi skokami po polu bitwy Mythry. Ten strategiczny podwójny taniec sprawia, że Pyra/Mythra jest wyjątkowym wojownikiem w obsadzie Super Smash Bros. Ultimate.

Nową arenę, którą gracze otrzymają w pakiecie Challenger Pack 9, to Cloud Sea of Alrest i jest oparta na jednej z najbardziej rozpoznawalnych scenerii Xenoblade Chronicles 2. Arena jest osadzona na tyłach Azurdy, ogromnego stworzenia przemierzającego Sea of Clouds. Dzięki temu, że Azurda podróżuj przez światy, gracze mają okazję zobaczyć znane widoki z Xenoblade Chronicles 2, w tym latające statki, Tytanów i rozległe królestwa. Pojawią się również postacie z Xenoblade Chronicles 2, więc fani gry powinni bacznie uważać, kto się pojawi.

Obecnie Super Smash Bros. Ultimate zawiera trzy utwory z Xenoblade Chronicles 2, ale po pobraniu pakietu Challenger Pack 9 liczba ta wzrasta do 19. Oprócz Pyry/Mythry dzisiaj pojawiły się nowe płatne kostiumy Mii Fighter, w tym Arthur's Armor i Helm z serii GHOSTS 'N GOBLINS, a także Rathalos Armor i Helm, oraz Hunter Armor i Helm z serii MONSTER HUNTER.

Aby uzyskać więcej informacji o Super Smash Bros. Ultimate, oraz by nabyć DLC, prosimy odwiedzić stronę https://www.smashbros.com


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.