Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

5. 10. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon, pokémon moon, pokémon sun
 

Londyn, Wielka Brytania – 5 października 2016 – The Pokémon Company International podzieliło się ze światem kolejną porcją informacji dotyczących najnowszych gier z serii Pokémon, Pokémon Sun i Pokémon Moon, dostępnych wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, które 23 listopada będą miały swoją europejską premierę.

 

Zaprezentowano Dartrixa, Torracata and Brionne'a, czyli pierwsze formy ewolucyjne startowych Pokémonów partnerów:

 

Dartrix

Typ: trawiasty/latajcy

Dartrix, Pokémon Ostropióry,  ewoluuje z Rowleta. Dartrix atakuje rzucając swoimi piórami, które są ostre jak noże. Pokémon ten posiada wyjątkowo czułe zmysły. Potrafi wykryć przeciwników stojących za jego plecami i rzucić w nich piórami nawet ich nie widząc. Dużą wagę przywiązuje do swojego wyglądu, pióra czyści w każdej wolnej chwili.

 

Torracat

Typ: ognisty

Torracat, Pokémon Ognisty Kot, ewoluuje z Littena. Płomienie używane do ataków wytwarza w przypominającym dzwonek pęcherzyku, który jest umiejscowiony u podstawy gardła. Torracat uwielbia brać udział w bitwach, zawzięcie atakuje swoich przeciwników. Grzywa umożliwia mu wyczucie tego, co dzieje się w okolicy, także w ciemności, dzięki czemu jest w stanie wykryć ukrytych wrogów.

 

Brionne

Typ: wodny

Brionne, Pokémon Gwiazda Popu, jest formą ewolucyjną  Popplio. Brionne ma doskonałe wyczucie rytmu, dzięki czemu potrafi dobrze tańczyć, przy czym zawsze jest pozytywny i wesoły. Zdolności taneczne zawdzięcza swojej pracowitości. Uczy się tańczyć naśladując inne osobniki ze swojej kolonii, a czasami nawet czerpie inspirację z ruchów tanecznych ludzi. Kiedy Brionne tańczy, wytwarza wybuchające balony, którymi rzuca w przeciwników, zadając im obrażenia.

 

W Pokémon Sun i Pokémon Moon funkcje komunikacyjne są zebrane na nowym Placu Festiwalowym (Festival Plaza). Dzięki niemu gracze będą mogli spotkać się z osobami grającymi niedaleko nich i tymi podłączony do Internetu, a następnie zawalczyć z nimi lub wymienić się. Po porozmawianiu z ludźmi i zrealizowaniu ich próśb można otrzymać Monety Festiwalowe (Festival Coins). Na placu znajduje się mnóstwo fajnych sklepów, umożliwiających wydanie Monet Festiwalowych, takie jak farbiarnie, sklepy z upominkami (sprzedawane są w nich rzadkie przedmioty), a nawet dmuchane zamki, na których Pokémony mogą trenować. Im więcej Monet Festiwalowych zbierze gracz, tym wyższa stanie się ranga jego Placu Festiwalowego, co przełoży się na kolejne nagrody i więcej dostępnych aktywności. Po pewnym czasie uzyska nawet możliwość organizowania misji, w których wielu graczy będzie miało za zadanie pracować razem, aby osiągnąć określone cele.

Kolejna ujawniona nowa funkcja to Poké Pelago. W Poké PelagoPokémony trzymane w pudełkach (PC Boxes) mogą zwiedzić wiele wysp, bawić się sprzętem sportowym i miło spędzać czas na różnych aktywnościach. Jeśli gracz wyśle wiele swoich Pokémonów do Poké Pelago, wyspy zostaną wzbogacone o nowe udogodnienia; pojawić się mogą również nowe rodzaje wysp. Im wysp będzie więcej i im bardziej będą one rozwinięte, tym gracz zdobędzie więcej przedmiotów, a jego Pokémony lepiej się wyszkolą.

 

Ogłoszono również długo oczekiwaną wiadomość o powrocie megaewolucji. Wszystkie Pokémony, które megaewoluowały w poprzednich grach Pokémon, będą mogły megaewoluować również w Pokémon Sun i Pokémon Moon. Megakamienie dla Pokémonów, dzięki którym mogą one megaewoluować, będzie można uzyskać od różnych postaci lub kupić je w specjalnych sklepach.

Pokémon Global Link uzyska aktualizację, dzięki której będzie kompatybilne z Pokémon Sun i Pokémon Moon. Nowa wersja platformy zostanie udostepniona już w dniu premiery gier. W odniowionym Pokémon Global Link pojawią się nowe funkcje,, takie jak zawody online, misje globalne i nie tylko. Więcej informacji o nowych funkcjach platformy można znaleźć tutaj (strona w języku angielskim).

Zapowiedziano również, że 18 października odbędzie się premiera specjalnej wersji demo Pokémon Sun and Pokémon Moon Special Demo Version, którą będzie można pobrać bezpośrednio z Nintendo eShop lub za pośrednictwem oficjalnej strony Nintendo UK. W Specjalnej Wersji Demo gracze będą mogli poznać region Alola i odkryć moc stworka znanego jako Ash-Greninja, Pokémona trenowanego przez Asha w serialu animowanym Pokémon seria: XYZ, który w listopadzie będzie miał swoją polską premierę. Gracze uzyskają możliwość przesłania Ash-Greninji ze Specjalnej Wersji Demo do pełnej wersji gry Pokémon Sun lub Pokémon Moon. Oba tytuły pojawią się w sklepach  23 listopada.

 

Nowy zwiastun, w którym zaprezentowano te wszystkie nowości, można znaleźć pod linkiem: https://youtu.be/zNozujMpFD8.

 

Aby uzyskać więcej informacji o nowych grach, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/SunMoon.
 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.