Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 12. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon
 

Podczas swojej japońskiej premiery 17 lat temu, gra Pokémon Crystal wprowadziła wiele nowych, ekscytujących elementów do serii Pokémon. Rozszerzona wersja Pokémon Gold oraz Pokémon Silver była pierwszą grą z serii, która pozwoliła graczom na wybranie płci grywalnej postaci oraz pierwszą grą z animacjami podczas walk Pokémon. Pokémon Crystal znajdzie się w sklepie Nintendo eShop na konsolach Nintendo 3DS 26 stycznia 2018. Tego samego dnia w sklepach pojawi się pudełkowa wersja gry*.
 

Od dnia premiery gra Pokémon Crystal będzie kompatybilna z Pokémon Bank, płatną usługą ,która pozwala graczom na transfer wybranych Pokémonów z klasycznych gier do nowych produkcji z serii. Po dodaniu Pokémon Crystal do usługi do gier Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon będzie można przenieść Pokémony ze wszystkich głównych części serii.

 

W tej wersji Pokémon Crystal gracze dostaną szansę na spotkanie mitycznego Pokémona Celebi w specjalnym wydarzeniu po ukończeniu gry. Celebi w oryginalnej wersji gry był możliwy do zdobycia tylko za pomocą specjalnego przedmiotu.

 

Tak jak w przypadku wersji Pokémon Gold oraz Pokémon Silver ze sklepu Nintendo eShop, w Pokémon Crystal zostaną wykorzystane możliwości komunikacji bezprzewodowej rodziny konsol Nintendo 3DS, pozwalając graczom na wymianę Link Trade oraz walki Link Battle. Dzięki opcji Time Capsule, gracze mogą także wymieniać się i walczyć z Pokémonami z gier Pokémon Red, Pokémon Blue oraz Pokémon Yellow: Special Pikachu Edition, które także dostępne są w sklepie Nintendo eShop konsoli 3DS.

 

Fani serii będą mogli zagrać w swoje ulubione gry Pokémon na konsoli New Nintendo 2DS XL przypominającej wyglądem ikonicznego Pokémona Pikachu. New Nintendo 2DS XL Edycja Pikachu pojawi się w europejskich sklepach 26 stycznia 2018. Pudełko z konsolą zawierać będzie także kartę pamięci microSDHC o pojemności 4GB oraz ładowarkę do Nintendo 3DS.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.