Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 11. 2019, gry, nowości, pokémon, Switch
 

Rozpocznij swoją przygodę jako trener Pokémonów wybierając jednego z trzech nowych partnerów Pokémon: Grookey, Scorbunny lub Sobble. Potem wyruszcie na przygodę w regionie Galar, gdzie zmierzycie się z łobuzami z Team Yell, podczas odkrywania tajemnicy legendarnych Pokémonów Zaciana i Zamazenty. 

Opcje:

Łap, walcz i trenuj Pokémony podczas nowej przygody w regionie Galar! Wybierz spośród trzech nowych partnerów Pokémon i odkryj nigdy wcześniej nie widziane Pokémony (a także te dobrze znane, ale wyglądające trochę inaczej w formie Galar).

Odkrywaj Wild Area, rozległą krainę, w której gracz może dowolnie sterować kamerą. Połącz siły z trzema innymi graczami lokalnie* lub online** w nowej multiplayerowej kooperacji - Max Raid Battles – gdzie gracze mogą zmierzyć się z ogromnymi i super silnymi  Pokémonami, znanymi jako Pokémony Dynamax. Pewne Pokémony mogą się nawet stać Gigantamax, aby  zyskać nowy wygląd i potężny zestaw G-Max moves.

Wybierz swoje ubrania w grze i zrób sobie nową fryzurę, odwiedzając sklepy w mieście. Sposobem na dostanie swoich Pokémonów na wyższy poziom jest zapisanie ich na Poké Jobs. Możesz nawet grać ze swoimi Pokémonami w obozie Pokémon, dla zabawy! 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.