Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 3. 2024, nowości, Switch
 

Stań w świetle reflektorów jako Peach i uratuj Teatr Sparkle przed nikczemną Grape oraz Sour Bunch dzięki darmowej wersji demonstracyjnej gry Princess Peach: Showtime!, dostępnej do pobrania na konsolę Nintendo Switch w sklepie Nintendo eShop.

W tym bezpłatnym demo gry akcji dla jednego gracza zasmakuj transformacji w Szermierkę Peach i Cukierniczkę Peach. W pierwszej z tych roli wykonuj zamachy, zadawaj ciosy, rób uniki i kontratakuj, pokonując pełną akcji scenę. Następnie zmień się w Cukierniczkę Peach i przygotuj szereg pysznych deserów, aby zapobiec poważnemu kryzysowi słodkości na Festiwalu Słodyczy.

Każda z transformacji zapewnia Peach różne umiejętności, które będą jej potrzebne do jak najskuteczniejszego ratowania przedstawienia. Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna, A deep dive into Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch), który szczegółowo przedstawia różnorodność tych transformacji i podkreśla nowe informacje na temat gry – w tym opcje personalizacji stroju Peach i wstążki Stelli, a także bliższe spojrzenie na tematyczne gry, w których Peach będzie poruszać się podczas swojej przygody.

22 marca, wraz z premierą gry Princess Peach: Showtime!, będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych i w My Nintendo Store kontrolery Joy-Con w kolorze pastelowego różu.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.