Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 7. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Brain Training powraca! Najnowsza odsłona tej niezwykle popularnej serii, która liczy sobie ponad 15 milionów sprzedanych kopii w Europie, Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused?, ma swoją premierę dokładnie dzisiaj na konsole Nintendo 3DS. W zabieganym świecie z ogromną ilością rozpraszaczy skupienie się na rzeczach ważnych nie jest wcale takie proste. Ta pomocna gra ma na celu rozwiązanie tego problemu dzięki nowym ćwiczeniom Devilish Training, które zostały zaprojektowane tak, aby dać porządny wycisk roboczej pamięci każdego gracza.

 

Seria Brain Training pojawiła się na rynku w 2006 roku i została zaprojektowana tak, aby symulować mózg i pomoc graczom w polepszeniu ich zdolności umysłowych dzięki szeregowi drobnych wyzwań oraz ćwiczeń, Od europejskiej premiery gry More Brain Training from Dr Kawashima: How Old Is Your Brain? minęło już 10 lat, a w naszym codziennym życiu pojawia się tyle informacji, że chyba wszyscy musimy nieco odkurzyć nasze umysły. Do tego właśnie został stworzony Devilish Brain Training.

 

Pamięć robocza pozwala na tymczasowe przechowywanie oraz manipulację informacjami – jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności takich jak odpowiadanie osobom, z którymi rozmawiamy, myślenie o kolejnych krokach przepisu czy przewidywanie ruchów przeciwnika w sporcie. Gra Dr Kawashima’s Devilish Brain Training ma na celu ćwiczenie pamięci roboczej, co jednocześnie pomoże graczom w polepszeniu ich zdolności koncentracji, dzięki szeregowi ćwiczeń nazwanych Devilish Training. Przykładowym ćwiczeniem w Devilish Training jest “1-Back”, w którym gracze będą rozwiązywali szereg działań matematycznych, ale z małym haczykiem. Zamiast od razu podawać rozwiązania, gracze będą musieli je zapamiętać, a po pojawieniu się kolejnego działania podać odpowiedź na poprzednie. Oczywiście w trakcie wpisywania odpowiedzi gracze będą musieli także rozwiązać drugie równanie i zapamiętać jego rozwiązanie, aby być gotowym na jego wpisanie, kiedy pojawi się kolejne! Ćwiczenie to jest idealne dla osób, które kiedykolwiek zapomniały, czego szukały, po wejście do pokoju lub nigdy nie pamiętają, gdzie zostawiły swoje kluczyki do samochodu.

 

Mimo tego, że ćwiczenia Devilish Training są wymagające,są także bardzo krótkie, a gra namawia na powtarzanie ich przez 5 minut dziennie. Poziom trudności zostaje automatycznie dostosowany do możliwości gracza, więc każdy może trenować mózg na odpowiednim dla siebie poziomie. Oprócz ośmiu różnych ćwiczeń Devilish Training gracze mogą również cieszyć się poniższą zawartością:

· Training Supplements – Ulubione ćwiczenia z poprzednich odsłon Brain Training, które doskonale uzupełniają Devilish Training, skupiając się na pamięci roboczej oraz koncentracji

· Brain Training – Zawiera gry karciane, wyzwania muzyczne oraz testy logiczne, z których część jest nowa, a część powraca z poprzednich tytułów Brain Training

· Time Out – Relaksujące ćwiczenia zaprojektowane tak, aby dać odpocząć twojemu mózgowi. Idealne po ciężkiej sesji Devilish Training!

· Concentration Challenge – Sprawdź, jak długo możesz się skupić na serii 2-Back Devilish Calculations. Jest to ciężki orzech do zgryzienia i można spróbować tego tylko raz dziennie!

Łącznie Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? Oferuje 30 ćwiczeń oraz minigier, z których 17 jest nowych w serii. Dodatkowo, gracze, którzy lubią element rywalizacji, mogą podzielić się swoją kopią gry z rodziną i znajomymi, aby zmierzyć się z nimi, dzięki wielu slotom zapisu.

Gra Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? jest kompatybilna ze wszystkimi konsolami z rodziny Nintendo 3DS, łącznie z Nintendo 2DS oraz New Nintendo 2DS XL, która ma swoją premierę dzisiaj. Zarówno długoletni fani Brain Training, jak i nowi gracze mogą wypróbować Devilish Training, pobierając darmowe demo gry ze sklepu Nintendo eShop.

Czy twój mózg wydaje się wolny? Zawodzi cię pamięć? Przemyśl więc, czy nie przyda ci się najtrudniejszy trening Brain Training do tej pory w grze Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused?, która już dziś dostępna jest na konsole Nintendo 3DS w Europie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.