Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

15. 11. 2016, gry, nowości
 

15 listopada 2016 – Premiera pierwszej gry mobilnej, której bohaterem będzie najbardziej ikoniczna postać z gier, w Europie odbędzie się 15 grudnia na urządzenia iPhone oraz IPad. Super Mario Run można będzie pobrać z App Store bez żadnych opłat, a gracze mogą wypróbować elementy trzech trybów gry za darmo. Po pobraniu gry, jednorazowa opłata wynosząca 9,99 euro da nieograniczony dostęp do każdego z trzech trybów.
 

Gra Super Mario Run jest kompatybilna z urządzeniami iPhone, iPad oraz iPod ubsługującymi system iOS 8.0 lub lepszy. Zaczynając od 15 grudnia, produkcja będzie miała premierę w 151 krajach oraz regionach. Języki dostępne w Super Mario Run to: angielski, japoński, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niderlandzki, rosyjski oraz chiński tradycyjny.

 

Super Mario Run jest pierwszą grą z serii Super Mario Bros. stworzoną specjalnie na urządzenia pobilne. W produkcji tej Mario sam biegnie do przodu, ale wymaga stuknięcia jednym palcem, aby mógł przeskoczyć przez przeszkody, ominąć przeciwników i dobiec do mety w celu ukończenia toru.

Więcej informacji o Super Mario Run i wczesnej rejestracji do gry znajdziecie pod tym adresem: https://supermariorun.com/en/index.html.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.