Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 10. 2016, nowości
 

27 października 2016 – Podczas prezentacji skierowanej do analityków finansowych, która odbyła się 27 października w Tokio, prezes Nintendo Co., Ltd. Tatsumi Kimishima zapowiedział, że nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej konsoli stacjonarnej Nintendo Switch zostaną przedstawione 13 stycznia 2017 podczas prezentacji na żywo zatytułowanej Nintendo Switch Presentation 2017, na którą do Tokio zostaną zaproszeni wybrani przedstawiciele mediów, analitycy i partnerzy handlowi. Dzięki transmisji strumieniowej online będzie można ją obejrzeć na całym świecie i poznać dokładną datę premiery konsoli oraz niektóre obecnie tworzone tytuły, które będą na niej dostępne.

 

Pan Kimishima zapowiedział również, że wydarzenia, w ramach których Nintendo Switch zostanie zaprezentowane zaproszonym przedstawicielom mediów i partnerom, będą organizowane w Stanach Zjednoczonych i Europie od stycznia 2017 roku. Pozostałe osoby będą mogły wypróbować nową konsolę w podobnym czasie podczas innych wydarzeń, które zostaną szczegółowo zapowiedziane niebawem.

 

Dokładna godzina startu Nintendo Switch Presentation 2017 zostanie ogłoszona za pośrednictwem profili Nintendo w mediach społecznościowych w najbliższych tygodniach. W zeszłym tygodniu konsola Nintendo Switch została ujawniona w zwiastunie, który można obejrzeć na stronie https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch.

 

Aby uzyskać więcej informacji o wynikach finansowych Nintendo w pierwszej połowie roku podatkowego, odwiedź stronę https://www.nintendo.co.jp/ir/en/ (informacje w języku angielskim).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.